Praha – V registru vozidel jsou stovky tisíc aut, u kterých není jasný majitel. Ten starý auto odhlásil, ale nový už jej na sebe nepřepsal. Takzvané polopřevody ale dneškem končí, od 1. července už musí být všechna auta zapsána, jinak ztratí technické oprávnění pro provoz. Ministerstvo dopravy přišlo s aplikací, kde si lidé mohou ověřit, zda mají své vozidlo správně zaregistrované.