Atleti Škodovky mezi nejlepšími v Plzeňském kraji za rok 2015

V pátek 22.1 se konalo v prostorách plzeňské radnice slavnostní vyhlášení nejlepších atletů Plzeňského kraje za rok 2015.

Slavnostní ceremoniál, kterého se účastnil i ředitel českého atletického svazu Tomáš Janků, byl krásnou tečkou za úspěšnou sezónou všech zúčastněných. Z našeho klubu zde byli v kategorii žactva Anna Suráková, Barbara Píchalová a Michal Forejt, kteří skončili dokonce na prvních třech místech. Ten největší usměv z vítězství v této anketě nakonec měl talentovaný vrhač Michal Forejt. V kategorii dorostenek neměla prakticky konkurenci taktéž vrhačka Kateřina Skypalová, která měla doslova snovou a raketovou loňskou sezónu. Na druhém místě za ní skončila další úspěšná reprezentantka Tereza Jonášová díky mistrovskému titulu na čtvrtce nebo účasti na Olympic Hopes. V kategorii Juniorů patří třetí místo naší výškařce Denise Majerové, která konečně prolomila její bramborové republikové prokletí ziskem cenného kovu ze všech nejcennějších.V nejprestižnější kategorii dospělých patří vítězství Jiřímu Kubešovi za skvělé halové vystoupení na 200m i další zisk medailí, jak na domácím šampionátu v Plzni, tak na MČR do 22 let. Třetí místo pro sebe získala matadorka atletických stadionů Lenka Valešová (za svobodna Ledvinová), která ví i jaké je to se účastnit olympijských her. A na závěr celého vyhlašovacího večera byla udělena cena pro klub AK ŠKODA Plzeň za nejlepší atletickou akci roku, kterou se stalo MČR mužů a žen na dráze. Cenu přebral předseda klubu Ing. Miloslav Plašil. Rok 2015 se tedy pro nás stal historicky jedním z nejúspěšnějších po všech stránkách a velké díky za to patří všem fanouškům, členům klubu, sponzorům, rodičům a dalším mnoha lidem bez, které bychom takto úspěšnou sezónu královny sportu v Plzni neměli.