JAGUAR TRACK DAYS

Pocit z jízdy vozem Jaguar je nepopsatelný. Musíte ho zažít. Nejlépe na místě, kde vám nic nestojí v cestě – na závodní dráze. Postavte se na start. Pak už stačí jen v dokonalé synchronizaci řadit, brzdit a řídit. Vyzkoušejte naše vozy na samé hranici jejich možností a zároveň poznejte, kde leží ty vaše. Zasvětíme vás také do tajů jízdní dynamiky, kde se vše točí kolem fyzikálních zákonů. Naučíte se číst ideální stopu a psát po asfaltu.

uniwebwebynamiru2018

JEDINÉ ZÁKONY, KTERÉ NÁS OMEZUJÍ, JSOU TY FYZIKÁLNÍ.

Pocit z jízdy vozem Jaguar je nepopsatelný. Musíte ho zažít. Nejlépe na místě, kde vám nic nestojí v cestě – na závodní dráze. Postavte se na start. Pak už stačí jen v dokonalé synchronizaci řadit, brzdit a řídit. Vyzkoušejte naše vozy na samé hranici jejich možností a zároveň poznejte, kde leží ty vaše. Zasvětíme vás také do tajů jízdní dynamiky, kde se vše točí kolem fyzikálních zákonů. Naučíte se číst ideální stopu a psát po asfaltu.

TERMÍNY KONÁNÍ: 3. A 4. ŘÍJNA 2018

PROGRAM:

08.00 hod. Příjezd na Red Bull Ring, registrace a pohoštění
08.30 hod. Uvítání a informace o průběhu
09.00 hod. Jízdní aktivity

  • dynamická jízda (výcvikové centrum)

  • Chytré kužely (padok)

  • jízda po okruhu v konvoji za instruktorem (okruh)

  • ostré kolo na sedadle spolujezdce (okruh)

12.00 hod. Oběd a odjezd.


ADRESA OKRUHU:

Red Bull Ring Str. 1, 8724 Spielberg, Rakousko

ZÁVODNÍ DRÁHA

Red Bull Ring. Oficiální dráha Formule 1 pro Velkou cenu Rakouska s certifikátem „Grade A" od Mezinárodní automobilové federace. Délka: přesně 4 318 metrů (ideální stopou). Šest pravotočivých a dvě levotočivé zatáčky mezi startem a cílem. Zvláštní výzva: velké výškové rozdíly. Maximální stoupání: 12 %, maximální klesání: 9,3 %. Jednou větou: Dráha, která otestuje hranice každého vozu i jeho řidiče.

CENA BALÍČKU S UBYTOVÁNÍM

Vzhledem k tomu, že z Čech je cesta na Red Bull ring delší, připravili jsme pro Vás balíček včetně ubytování v hotelech v blízkosti závodní dráhy – hotel Gabelhofen (3. a 4. 10.) a hotel Schonberghof (3. 10.). Cena balíčku (noc v jedno/dvoulůžkovém pokoji pro jednu osobu včetně snídaně + track Days) je 530 Euro bez DPH.

PŘIHLÁŠENÍ

Počet míst je omezený – případný zájem prosím potvrďte co nejdříve na marketing@dajbych.cz.

Fotogalerie
Autor: Autosalon DAJBYCH Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
st 11.7.2018 11:351 +
 
Renault Megane

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018