Sháníte firmu na vyčištění opláštění a prosklení budov? Pomůžeme vám!

Slunce nádherně svítí a na vašich oknech se ukazuje špína, šmouhy, prach. Je na čase se dát do mytí oken. Také tuhle činnost tak nesnášíte? Rádi umyjeme okna za vás. Veškeré chemické přípravky si sami dovezeme a okna perfektně a rychle vyleštíme. A vy zase budete moct sledovat krásné slunné paprsky přes čistá okna.

uniwebwebynamiru2018

Pravidelný úklid plzeňských kanceláří

Recepce, zákaznická centra, zasedací místnosti i kanceláře patří kreprezentativním prostorám každé firmy. Příjemné firemní prostředí je součástí renomé vaší společnosti a významně ovlivňuje rozhodování zákazníků. Svěřte proto úklid vaší firmy profesionálům. 

Využijte pravidelného úklidového programu a my zajistíme vše potřebné – čištění podlahových krytin, dezinfekci sociálního zařízení, utírání prachu na všech volně dostupných plochách, likvidaci odpadu atd. Samozřejmě doplníme hygienický materiál a zabezpečíme kompletní servis provozu vaší firemní kuchyňky, včetně mytí nádobí. Rádi se postaráme i o mytí oken, dveří a dalších prosklených ploch. 

Jednorázový úklid

Mimořádný úklid je záležitostí časově velmi náročnou. Pro naši společnost ÚKLID PRESTO není ani jednorázový úklid jakéhokoli rozsahu žádným problémem. Rychle a spolehlivě uklidíme právě dokončené novostavby či rekonstruované prostory, bez potíží zvládneme rozsáhlý úklid po malířích nebo závěrečné úpravy před kolaudací. Jednorázový úklid můžeme provést jak vinteriérech, tak ve venkovních prostorách všech objektů, domů a bytů.

Poskytujeme profesionální úklidové služby již od roku 1993

Úklidová firma ÚKLID PRESTO z Plzně poskytuje již od roku 1993 čistící a úklidové služby firmám, podnikatelům i soukromým osobám a domácnostem. Nabízíme komplexní úklid kanceláří, výrobních hal a komerčních prostor, úklid domácností a také službu hodinový manžel. Také provádí kolaudační úklidy a zajišťuje úklidové služby pro domy ve správě SVJ.

Máte zájem o úklidové služby?

Kontaktujte plzeňskou úklidovou firmu ÚKLID PRESTO:

ÚKLID PRESTO, S.R.O.

Šikmá 214/8

Plzeň 318 00
Využijte stránku rychlá poptávka služeb!
mobil: +420 724 055 081
e-mail: info@uklidpresto.cz 
web: www.uklidpresto.cz

Autor: ÚKLID PRESTO, S.R.O. Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
beer factory

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018