V červnu budou mít děti ve Škodalandu svůj překážkový běh

Spolek Kukačky, z. s., připravuje ve spolupráci s Městským obvodem Plzeň 3 běžecký překážkový závod pro děti ŠKODALAND RACE JUNIOR. Poběží se po vyznačené trase v nerovnoměrném terénu, který prověří nejen jejich fyzickou zdatnost, ale také psychickou odolnost při překonávání překážet s různou obtížností.

uniwebwebynamiru2018

„Akce snázvem ŠKODALAND RACE JUNIOR se bude konat v neděli 10. června v prostorách multifunkčního areálu Škodaland vČeském údolí u Borské přehrady a bude se skládat ze dvou částí – hlavní části, tedy samotného závodu a vedlejší části, což je doprovodný program ve formě soutěží, různých vystoupení a dalších zábavných nabídek“, informuje Michal Boháček, organizátor sportovní akce. „Stejnou trať absolvují i hendikepované děti, na které čekají stejná ocenění a odměny, jako na jejich zdravější kamarády“, dodal Michal Boháček.

Závod bude probíhat vjednotlivých kategoriích a to 4-5 let, 6 -7 let, 8 - 9 let, 10 - 11 let a 12 - 13 let. Registraci závodníka je třeba provést na webových stránkách závodu www.skodalandracejunior.cz, kde jsou kdispozici i Soutěžní podmínky. Samotný start závodu proběhne vareálu ŠKODALAND u Borské přehrady. Registrace na místě, pak musí být provedena nejdéle jednu hodinu před startem každé zkategorií. Při registraci se odevzdají vytisknuté, vyplněné a podepsané Soutěžní podmínky sportovní akce ŠKODALAND RACE – JUNIOR, a souhlas zákonného zástupce. Po odevzdání těchto dokumentů, získá účastník nejen startovní číslo, ale také tričko a čelenku. Informace o závodu mohou zájemci získat i na zřízeném facebookovém profilu – ŠKODALAND RACE JUNIOR, pro případné informace je možno napsat na emailovou adresu info@skodalandracejunior.cz.

„Rádi jsme na našem obvodě podpořili tento druh sportovního vyžití pro děti a rodiče. Zvlášť, když si ho mohou vyzkoušet i děti hendikepované“, říká Radislav Neubauer, starosta MO Plzeň 3.

„Každá akce, která zvedne děti od počítačů, herních konzolí a mobilních telefonů a prověří jejich fyzickou a psychickou zdatnost při překonávání překážek, má smysl,“ dodal Radoslav Škarda, místostarosta centrálního obvodu.

Autor: Miroslav Knotek Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
út 20.3.2018 10:55
0 +
 
Kamiq

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018