Vytřít a vysát za polovinu času? Zní to jako sen, ale můžete si ho snadno splnit

S novým vysavačem od Rowenty bude úklid rychlejší a třeba Vás začne i bavit..

uniwebwebynamiru2018

Nebaví Vás trávit volný čas úklidem?

Společnost Rowenta přišla na trh s horkou novinkou - víceúčelovým vysavačem Rowenta Clean and Steam RY7557WH.

Tento "obojživelník" je určen pro morké i suché sání. Za pomoci bezsáčkového vysavače budete mít dokonale a hygienicky uklizeno, a to se týká všech typů tvrdých podlah od plovoucí a dřevěné podlahy až po kámen nebo dlažbu. Vysavač Rowenta RY7557WH je vybaven mnoha technologiemi jako například Advanced Cyclonic Technology nebo patentovanou vysoce účinnou hubicí Dual Clean and Steam. Jednoduché a ergonomické ovládání s příkonem 1700 W Vám zajistí krásně uklizenou podlahu, a to téměř bez práce a za polovinu času.

Hygienická a čistá domácnost

Advanced Cyclonic Technology je unikátní cyklonová technologie Rowenta pro perfektní vysávání bez sáčku s objemem nádoby 0,4 l. Patentovaná vysoce účinná hubice Dual Clean and Steam všechno vysaje a dokonale vyčistí. Hubice totiž vysává a čistí najednou v každém směru, a pro vás to tedy znamená značnou úsporu alespoň poloviny vašeho času. Horká pára navíc zabije až 99 % bakterií a to bez jakékoli chemie. Použít můžete i vodu z vodovodního kohoutku bez přidání chemie.

Přizpůsobí se vám

3 rychlosti Vám umožní regulovat výkon vysavače podle typu podlahy. Doba provozu vysavače jeokolo 40 minut na jednu nádrž vody (objem nádrže je 0,7 l), takže nemusíte mít strach s neustálým chozením pro vodu, navíc je vysavač připraven k provozu už za pouhých 30 sekund. Nastavit si výšku můžete s teleskopickou trubkou a ergonomickým nastavením výšky.

Jednoduché čištění vysavače

Víceúčelový vysavač Rowenta RY7557WH se opravdu snadno udržuje.Návlek na hubici, který je z mikrovlákna, jednoduše umyjete pod vodou nebo ho můžete vyprat v pračce. Součástí balení vysavače jsou 4 návleky a odvápňovací kazeta. Návlek sundáte jediným stiskem velkých tlačítek na hubici, což zvládnete i nohou bez ohýbání se.

Veškeré komponenty vysavače, jako jsou cyklonová nádoba, filtr, nádrž, parní hadice i hubice Clean and Steam, lze snadno umýt pod tekoucí vodou. Nádobu na prach jednoduše vyprázdníte jednou rukou, aniž by došlo ke kontaktu s prachem. Samotný vysavač pak vestoje můžete odložit do komory, nebo na plastovou ochrannou podložku.

Kontakty

ELEKTRO EFEKT s.r.o.
Sportovní 783
339 01 Klatovy

Telefon: +420 376 322 653
Mobil: +420 724 824 420
Email: e-shop@elektroefekt.cz, marketing@elektroefekt.cz

Fotogalerie
Autor: Elektro Efekt Článek může obsahovat komerční sdělení.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
16.6.2017 13:32
Video
1 +
 
porsche auto homepage

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018