Ze Stupna bude v 9:10 pokračovat přes Bezděkov u Radnic, Břasy do Radnic, kam dorazí v 9:26. Během soboty uskuteční parní vlak tři jízdy tam i zpět po trase Stupno – Bezděkov – Břasy – Radnice. V 15:50 se na závěr vydá na zpáteční jízdu ze Stupna přes Chrást u Plzně do Plzně hl.n., kam přijede v 17:02.
Radnické slavnosti jsou největším svátkem města spojeným s oslavou tradic, kulturního dědictví a spolků. Nabízejí bohatý kulturní program a nechybí ani pestrá nabídka občerstvení.
Jízdní řád parního vlaku na Radnické slavnosti (18. června 2016)
tam stanice zpět
06:52 Plzeň hl.n. 17:02
07:12 – 08:00 Chrást u Plzně 16:25 – 16:42
08:25 Stupno 16:00
Jízdní řád parního vlaku na Radnické slavnosti (18. června 2016)
tam stanice zpět
09:10 10:25 11:35 13:35 Stupno 10:05 11:15 13:22 15:30
09:16 10:31 11:41 13:41 Bezděkov u Radnic 10:01 11:11 13:18 15:26
09:21 10:36 11:46 13:46 Břasy 09:56 11:06 13:13 15:21
09:26 10:41 11:51 13:51 Radnice 09:50 11:00 13:07 15:15
Ceník jízdného
* Plzeň hl.n. – Chrást u Plzně: dospělý 40 Kč / dítě 20 Kč
* Chrást u Plzně – Stupno: dospělý 40 Kč / dítě 20 Kč
* Stupno – Radnice: dospělý 40 Kč / dítě 20 Kč
ilustrační foto