Čeští hokejbalisté jsou mistry světa, ve finále v Plzni porazili Indii

V sobotu večer v Plzni ve finále šampionátu porazili Češi Indii 4 : 3 po prodloužení. Česko získalo titul podruhé v historii. Úvodní buly finále vhodil Dominik Hašek a rekordních šest a půl tisíce diváků viděla drama. V něm byli Češi favority, Indové ale ukázali, že udělali obrovský pokrok. V ut...

V sobotu večer v Plzni ve finále šampionátu porazili Češi Indii 4 : 3 po prodloužení. Česko získalo titul podruhé v historii.
Úvodní buly finále vhodil Dominik Hašek a rekordních šest a půl tisíce diváků viděla drama. V něm byli Češi favority, Indové ale ukázali, že udělali obrovský pokrok. V utkání dvakrát vedli, Češi ale srovnali a když se dostali v poslední třetině do vedení 3:2, Indové dokázali odpovědět. Ve třetí minutě prodloužení ale vystřelil domácím titul kapitán Novák. Češi tedy mají zlato a podtrhli tak bronzový úspěch svých reprezentačních kolegyň.