Policisté ohlídají Chodské slavnosti

Policisté připravili ke klidnému a nerušenému průběhu Chodských slavností řadu opatření.

uniwebwebynamiru2018

Od pátku do neděle se bude konat největší a nejstarší národopisná slavnost v západočeském regionu – Chodské slavnosti a Vavřinecká pouť. Policie České republiky územní odbor Domažlice k jejich klidnému a nerušenému průběhu provádí každý rok řadu opatření. Stejně tomu bude i letos, kdy po celou dobu konání slavností bude posílena služba pořádkové a dopravní policie. Policejní hlídky budou dohlížet na nejvíce frekventovaná místa, jako je například náměstí Míru, Chodské náměstí, sokoliště a vlakové nádraží. Dopravní policisté budou po dobu konání Chodských slavností provádět zvýšený dohled na silniční provoz, a to jak v denní, tak i noční době. "Ve městě bude platit celá řada dopravních omezení a uzavírek, proto žádáme všechny řidiče, aby respektovali přechodná dopravní značení, dbali pokynů policistů při regulaci dopravy, parkovali na záchytných parkovištích. Nesprávné zaparkování bude pokutováno, auto může být odtaženo. Potrestáni budou i výtržníci a jedinci, kteří pod vlivem alkoholu naruší veřejný pořádek. Pro ty jsou zajištěna místa na protialkoholní záchytné stanici v Plzni," říká policejní mluvčí Dagmar Brožová.    
      Chodské slavnosti z důvodu velkého počtu návštěvníků lákají také zloděje a kapsáře. "Proto upozorňujeme všechny návštěvníky, aby dbali zvýšené opatrnosti a své osobní věci měli stále pod kontrolou. V zaparkovaných vozidlech nedoporučujeme nechávat zakoupené zboží, osobní doklady a cenné věci. Pokud by přes veškerá opatření došlo ke krádeži či ztrátě osobních dokladů nebo jiných věcí, je třeba se ihned obrátit na Policii České republiky, obvodní oddělení Domažlice v Hruškově ulici 152, či telefonicky na číslo 974 331 651, nebo na bezplatnou tísňovou linku 158," dodává mluvčí.
      Policie přeje všem návštěvníkům Domažlic, aby prožili krásný víkend plný folkloru a dalších příjemných kulturních, řemeslných a gurmánských zážitků!weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
porsche auto homepage

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018