Viktoria vstupuje do světa eSportu, působí ve světě konzolových her

Viktoria spouští projekt se zaměřením na FIFA sekci, do které angažovala momentálně nejlepšího hráče v ČR Lukáše Poura, který figuruje pod přezdívkou T9Laky.

uniwebwebynamiru2018

Další hráči budou za Viktorii bojovat v rámci spolupráce s organizací Inaequalis (INAE).

Viktoria zahájila jednání o spolupráci s INAE v lednu letošního roku. „Ačkoliv jde o prostředí, které se v českém fotbale teprve rozvíjí, Viktoria v něm vidí potenciál. Můžeme tím oslovit řadu našich stávajících příznivců, získat nové a samozřejmě opět s našimi fanoušky propojit také partnery klubu,“ uvedl ke vzniklému kontraktu generální manažer Adolf Šádek.
 
 První úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat, už v dubnu T9Laky v dresu plzeňské Viktorie potvrdil svou aktuální dominanci ve fotbalovém gamingovém světě a získal prvenství ve finále iSport LIGY. „Těší mě, že o mě byl ze strany Viktorie zájem, a hlavně že Plzeň vstupuje do tohoto světa. Jsem moc rád, že můžu reprezentovat barvy Viktorky, protože je to pro mě šance zlepšovat se a zvýšit svůj kredit. Věřím, že to pro obě strany bude výhodnáspolupráce a dočkáme se minimálně takových úspěchů, jakých Viktorka dosahuje na hřišti,“ neskrývá nadšení aktuálně nejlepší český hráč FIFA19 T9Laky.
 
 V rámci spolupráce s Inaequalis budou za Viktorii Plzeň na turnajích nastupovat další vybraní hráči s aktuálně nejvyšší výkonností z této organizace. Každý hráč INAE zároveň musí dodržovatkodex slušného chování a vystupování. „Mnoho lidí dnes spílá dětem, kolik času tráví u displeje, ať už telefonu, tabletu, nebo PC. V Inaequalis se snažíme nebojovat s dnešním trendem displejů a online hraním, ale hledáme cestu rovnováhy mezi e-sportem a tradičnímsportem. Když jsme s Viktorií Plzeň začali domlouvat partnerství, bylo nám jasné, že se rodí výjimečné pojetí fotbalu, který všichni milujeme a dokáže nás spojovat. A proč zrovna Viktoria Plzeň? Inaequalis vzniklo v Plzni. Máme Plzeň v srdci,“ vysvětuje logikuspojení prezident organizace INAE Jan Pašek.
 
 Součástí projektu jsou i další propagační eventy a aktivity pro fanoušky. Viktoria bude mít svůj vlastní Twitchkanál, na kterém se T9Laky bude pravidelně věnovat komentování svých víkendových utkání a stejně tak bude v pravidelných instruktážních videích s názvem „Play like Laky“ učit amatérské hráče jednotlivým dovednostem.
 
 Ve fanshopu Viktorie se od nové sezony mohou fanoušci těšit i na speciální kolekci ve spolupráci s Pumou a nebudou chybět ani výzvy a souboje s některými hráči A-týmu.

 
 Inaequalis vznikla v roce 2011 jako útočiště pro všechnyslušné hráče bez ohledu na jejich herní schopnosti a jejím cílem je poskytnout prostor pro trénink hráčů ve všech výkonnostních ligách. V roce 2015 založila neziskovou organizaci, kde klade důraz na slušné chování a sdružování hráčů také v reálném životě.Nepodporuje násilné hry a snaží se mladým vštípit hodnoty, fair-play a pomáhá je chránit ve virtuálním světě. Aktuálně je hráčskou organizací s nejvyšším počtem členů v ČR a na Slovensku.

weby na míru UNIWEB

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
čt 23.5.2019 14:100 +
 
Jazyková škola Lite

Hlavní zprávy

 

čez zprávy 2018