ELFETEX, spol. s r.o.

377 432 311 ssafarikova@elfetex.cz www.elfetex.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
w
  • Hřbitovní 31 , Plzeň 300 00
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Klatovy | Sportovní 783
Kamenný a internetový obchod s elektronikou. Servis i montáž prodávané ... ho elektra (pračky, myčky na nádobí, lednice, mrazáky, televize, vysavače,grily).
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň Slovany | Guldenerova 2597/11
Nová prodejna elektroinstalačního materiálu a svítidel v Plzni Slovane ... ch nabízí široký sortiment materiálu, svítidel a nářadí a odborné poradenství.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Domažlická 1141/172a, Skvrňany,
Elektromontážní firma zabývající se výrobou rozvaděů, montáží silnopro ... udých a slaboproudých zařízení, MaR
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Tylova 1/57
Škoda Electric je předním světovým výrobcem elektrických pohonů a trak ... čních motorů pro trolejbusy, tramvaje, lokomotivy, příměstské vlakové jednotky, metro, důlní vozidla.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Alej Svobody 1276/17
Moderně vybavená prodejna nabízí široký sortiment elektroinstalačního ... materiálu a svítidel, velkorysý showroom, parkoviště a vlastní dopravu.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Radobyčická 24
STYL PLZEŇ VD nabízí šití dámské,pánské a sportovní konfekce a jiných ... textilních výrobků,výrobu plochého těsnění, knihařskou výrobu, vazbu diplomových prací, kartonážní výrobu,výrobu obalů z PVC, kabelovou a drátovou konfekci, výrobu kabelových svazků a kompletační práce s možností náhradního plnění.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Tylova 57

Společnost Elfetex zakládají v roce 1991 tři společníci v Plzni na Roudné v koupené budově nájemního domu. V době vzniku společnosti se její činnost proporcionelně rozdělila do dvou hlavních směrů činnosti - velkoobchodního prodeje a přidružené elektromontážní činnosti. Obraty v prodeji i v montážích se postupně zvyšovaly, stavy zaměstnanců rovněž.

Rok 1994 pro společnost znamenal otevření dvou pobočkových skladů v Novém Sedle u Karlových Varů a v Klatovech. Bylo vybudováno moderní počítačové spojení filiálek a centrály v Plzni za pomoci satelitní komunikace. Ta se osvědčila jako perspektivní nástroj pro rychlou distribuci a informací o skladových zásobách v celé společnosti. V této době pracovalo na všech provozovnách přibližně 45 zaměstnanců.

V roce 1997 proběhla rozsáhlá přestavba a rekonstrukce nově zakoupených skladových prostor, otevření školící místnosti a zázemí pro zákazníky a zaměstnance společnosti. Rok 1998, byl ve znamení etapy rozvoje nových prodejních regionů a projevil se otevřením nových filiálek v Mariánských Lázních a v Teplicích. Současně v tomto roce proběhla změna majetkového uspořádání společnosti s navýšením základního jmění společností. Hlavním cílem společnosti je dosáhnout a udržet postavení předního dodavatele elektroinstalačního materiálu na českém trhu. Zákazníkům poskytovat co nejširší sortiment zboží a spektrum s tím souvisejících služeb, se snahou o navázání dlouhodobého a oboustranně výhodného vztahu.

Od roku 1994 je firma členem Obchodní hospodářské komory. Jsme zakládající členové Svazu elektrotechnických velkoobchodů. Ve společnosti pracuje 75 zaměstnanců.

Komentáře & Hodnocení - ELFETEX, spol. s r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář