MM reality

+420 774 834 155 plzen@mmreality.cz www.mmreality.cz
34 Skóre 4.6 z 5 Hodnotit
  • Palackého nám. 359/1, Plzeň 30100

M&M Reality Plzeň

Navštivte pobočku oblíbené realitní kanceláře M&M Reality Plzeň. Zprostředkujeme vám rychlý prodej nemovitosti, nebo vám naopak nabídneme více než 28 000 nemovitostí k prodeji či pronájmu.

Společnost M&M reality holding a.s. se zabývá zprostředkováním prodeje nemovitostí, pronájmem objektů a jejich správou a samozřejmě poskytuje i široké právní a finanční poradenství v oblasti realit. Díky silnému finančnímu zázemí, síti poboček po celé ČR a makléřům, vyškoleným odborným školícím programem, je schopna prodat Vaši nemovitost v bezkonkurenčně rychlém čase.

Navíc díky silnému kapitálovému zázemí zprostředkováváme výkup nemovitosti za okamžitou hotovostní platbu. M&M reality mají největší počet inzerátů na nejlepších tuzemských realitních serverech, jako jsou www.sreality.cz, www.reality.cz, www.reality.idnes.cz  a www.rajrealit.cz.

Součástí strategických cílů firmy je založit obdobné dceřinné společnosti po celé Střední a Východní Evropě.

Důvodem mimořádného úspěchu M&M reality holding a.s. na trhu jsou zejména nadstandardní profesionální služby. Společnost M&M reality holding a.s. tvoří nejen silná centrála společnosti, na které se nachází call centrum, hypoteční centrum, ekonomické, účetní, právní a vymáhací oddělení a další, ale především více než 155 stabilních poboček po celé České republice s počtem více než 2 500 aktivních makléřů, kteří prochází náročným a vysoce propracovaným firemním školícím programem. Díky tomu jsou schopni pomoci zákazníkům s jakýmkoli problémem.

VIDEO: Cesta k úspěchu v M&M reality

Komentáře & Hodnocení - MM reality

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář

Foto: Reference našich klientů v lednu 2016
Naší firmě velmi záleží na kvalitě poskytovaných služeb a spokojenosti našich klientů. Budeme rádi,