OPTIMA reality, s.r.o.

+420 800 801 112 info@optimareality.cz www.optimareality.cz
0 Skóre 0 z 5 Hodnotit
  • Solní 3, Plzeň 30100
Více na  REGIONPLZEN.CZ ...
Plzeň | Pobřežní 8
Od roku 2001 působíme na realitním trhu především v Plzni a celém Plze ... ňském kraji. Díky našim zkušenostem a kontaktům jsme schopni prodat či pronajmout Vaši nemovitost po celé ČR.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Mikulášská 265/14
Pobočka v Plzni, vedená JUDr. Martinem Rabou, se výsledky dlouhodobě u ... misťuje na předních příčkách v rámci celorepublikové sítě a vede žebříček divize Dumrealit TOP. Kancelář se zaměřuje na Plzeňský kraj, zejména pak okres Plzeň-město, jih, sever, Rokycany, Klatovy.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Schwarzova 1847/50
Zastoupení společnosti M&M reality pro Plzeňský kraj. Pomůžeme vám pro ... dat vaši nemovitost.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | U Trati 55
Realitní kancelář působí v oblasti prodej, pronájem, výkup a financová ... ní nemovitostí. Nabízí byty, rodinné domy, chaty, chalupy, kancelářské a komerční objekty v Plzeňském a Karlovarském kraji. Zajišťujeme pojištění a správu nemovitosti. Působíme od roku 1999, jsme členy ARK ČR a EKRK.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Šafaříkovy sady 2455/5
- prodej, koupě a pronájem bytů a domů i všech ostatních druhů nemovit ... ostí komerčních a rezidenčních - dražby dobrovolné - veřejná výběrová řízení pro správce konkursních podstat - investorská činnost - realizace staveb
Detail Přejít na web Hodnotit

Vejprnice | Línská 987
prodej nemovitosti, výkup pozemků a nemovitostí, prodej parcel a také ... na exekuce nemovitostí.
Detail Přejít na web Hodnotit

Praha 5 | Bucharova 2641/14
Za více než 22 let vývoje se Trigema z malé lokální firmy stala respek ... tovaným hráčem na pražském developerském trhu. Od stavby prvního plotu, kolem rodinného domu se posunula k chytrým bytovým projektům, vědeckotechnickým parkům i sportovním areálům.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Škroupova 2
Zděné nízkoenergetické a pasivní rodinné domy podle našich osvědčených ... projektů na klíč, individuální úpravy možné. Garance pevné ceny domu a doba výstavby 6 měsíců. Projekt, prvotřídní materiály a záruky kvality stavebních prací v ceně. V okolí Plzně připravujeme atraktivní stavební pozemky pro RD.
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň Slovany | Úslavská 75
Realitní kancelář AVE REALITY je úspěšná a finančně stabilní společnos ... t poskytující široké spektrum kvalitních služeb spojených s realitami,prodej,pronájem bytů,domů,pozemků,zajištěním úvěrů či hypoték na výstavbu,koupi a rekonstrukci nemovitostí.DOTACE Z EU-zpracujeme dokumentaci.Přijedeme za Vámi
Detail Přejít na web Hodnotit

Plzeň | Truhlářská 16
Našim zákazníkům se snažíme vycházet maximálně vstříc poskytováním nad ... standartních služeb. Snažíme se o osobní přístup a plně respektujeme jejich vůli a rozhodnutí.
Detail Přejít na web Hodnotit

 Realitní kancelář  OPTIMA reality s.r.o. , která sídlí v centru Plzně,Solní  ul. 3. je na trhu s nemovitostmi již 18 let a patřím mezi realitní firmy, které jsou sdruženy v Asociaci realitních kanceláří ARKAP v Plzni.

Svůj úspěch budujeme na základě týmové práce odborníků z reklamní, marketingové, a právní  oblasti. Snad právě proto sem přichází nejen další zákazníci, a to ať už s prosbou o radu či s přáním uzavření dobrého obchodu, ale v neposlední řadě má kancelář již řadu let své tzv. stálé klienty. V rámci komplexnosti poskytovaných služeb se firma zabývá nejen zprostředkováním prodeje, koupě, pronájmu či nájmu veškerých nemovitostí, nýbrž i právním a daňovým poradenstvím, které k tomuto obchodu neodmyslitelně patří.

Chcete prodat, pronajmout, či  koupit dům, byt, pozemek ?

Navštivte nás v naší kanceláři nebo zavolejte. Jsme připraveni vám pomoci s jakýmkoliv problémem, který se týká vaší nemovitosti.

Naše  firma zaměstnává 5 stálých školených realitních pracovníků, kteří využívají k efektivnosti i pružnosti své práce a k docílení úspěšné realizace všech obchodních případů vysoce kvalitního počítačového systému, jimž zajišťuje prezentaci aktuální nabídky nemovitostí občanům na vlastních webových stránkách a na několika dalších realitních serverech.

Komentáře & Hodnocení - OPTIMA reality, s.r.o.

Přidejte Váš komentář

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář