Práce Nabídka zaměstnání

Automechanik nákladních vozidel a stavebních strojů

LESING plus, spol. s r. o. - 002

Chrástecká 2601, Plzeň

Anna Fischerová
377 237 438, 377 320 975( 7-15h)

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 000,- až 35 000,- Kč

Stavby v rámci ČR dle zakázek.
Prosíme o zasílání strukturovaného životopisu s motivačním dopisem na e-mail: lesing@lesingplus.cz
Náplň práce: opravy a servisní práce na nákladních vozidlech (převážně TATRA) a stavebních strojích (převážně CATERPILLAR) - plánovaná údržba vozidel a příprava na STK, diagnostika závad a případné mechanické opravy - motor, převodovka, hydraulika, elektrika, karosérie…,
Požadavky: ŘP sk. B a C, odpovídající učební obor s/bez maturity s praxí výhodou, svářečský průkaz výhodou, dodržování požadavků systému řízení QMS, EMS, BOZP, samostatnost, zodpovědnost a logické myšlení, bezúhonnost, loajální přístup k zaměstnavateli
Zaměstnanecké výhody:
diety, příspěvek na PP, pravidelné školení a kurzy.