Auto Plzeň

Lexus představuje modernizovaný model LS

Nový model se prezentuje ještě před zahájením evropských prodejů koncem roku 2020.

0

Před 5 dny

Město Plzeň má svou první nabíjecí stanici pro elektromobily

Město Plzeň spustilo v pátek provoz první veřejné nabíjecí stanice pro elektromobily na parkovišti u hlavního vchodu do plzeňské zoo.

0

Před 5 dny

Nová éra začíná! Na plzeňské silnice vyjíždí historicky první plně elektrický automobil Volkswagen ID.3

Plzeň – Nová éra začíná! Na plzeňské silnice vyjíždí historicky první plně elektrický automobil Volkswagen ID.3. V celém Česku byl dosud předán teprve kvartet těchto novinek, a právě do Plzně přijel v pořadí čtvrtý model.

5

Před 6 dny

Plzeňská cyklojízda upozornila na překážky v cyklodopravě

Asi stovka kol a koloběžek projela v úterý 22. září po 17 hodině ulicemi centra Plzně. Cílem bylo upozornit na překážky v cyklodopravě a ukázat kolo jako rovnoprávný dopravní prostředek. Akci pořádal spolek Plzeň na kole v rámci Evropského dne mobility, Dne bez aut a Zářijové výzvy Do práce na kole.

0

Před týdnem

Nový sportovní vůz BMW 128ti

Nový kompaktní sportovní vůz BMW 128ti dokončuje svá testovací kola na Nürburgringu.

0

Před týdnem

Oblečte svůj vůz do nového kabátu. A nezapomínejte ani na bezpečnost

Pokud provozujete automobil, tak jistě víte, že ačkoliv je to dobrý sluha, tak vyžaduje i nějakou péči. Moderní technologie nám navíc umožňují využívat nejrůznějších výdobytků, díky kterým bude život s naším vozem jednodušší, příjemnější i bezpečnější. Pojďme si o tom něco říci v našem článku.

3

Před týdnem

Nový SEAT Ateca 2020

Důsledně vylepšená Ateca 2020 přebírá od svého předchůdce všechny přednosti kompaktního SUV.

0

Před týdnem

V České republice stoupá oblíbenost cestování obytným vozem

Rostoucí oblibou obytných vozů a karavanů se těší půjčovny a prodejny obytných vozů již několik let. Proč Češi vyhledávají obytné vozy stále častěji?

3

Před týdnem

Zcela nový Hyundai Tucson

Pokrokový a experimentální: Zcela nový Tucson není pouhou evolucí, nýbrž revolucí designu značky Hyundai.

4

Před týdnem

MITSUBISHI L200 ROCK PROOF EVOLUTION 2

Třetí pokračování úspěšné série Mitsubishi Expedition / Rock Proof opět vznikalo v off-road oddělení autosalonu Dajbych. Naši specialisté na přestavby a příslušenství se vrhli na nový pick-up L200 a pro importérskou firmu Mitsubishi stvořili tohoto krasavce. Myšlenkou projektu je dokázat, že méně rozsáhlými úpravami vozu jemožné vytvořit ultimátní expediční speciál i pro nejtěžší terén, který je finančně do stupný také pro potenciální hobby cestovatele.

1

Před 2 týdny

PRÉMIOVÉ VOZY ZA MIMOŘÁDNÉ CENY

Jaguar a Land Rover jsou kvalitní britské značky luxusních vozů. To ale neznamená nutně vysokou cenovku... Do konce 6. prosince vám nabízíme skladová a předváděcí auta za opravdu mimořádné ceny.

1

Před 2 týdny

Cyklojízda v Plzni upozorní nejen na Evropský týden mobility

Spolek Plzeň na kole zve všechny Plzeňany a Plzeňanky, kteří jezdí na kolech či koloběžkách, ať už běžných nebo elektro, na cyklojízdu v centru Plzně. Vyrážet se bude v úterý 22. září 2020 v 17 hodin od Andělíčka na náměstí Republiky na zhruba 5 km dlouhou trasu. Cílem akce, která probíhá v rámci Evropského týdne mobility a zářijové výzvy Do práce na kole, je upozornit na překážky, s nimiž se lidé na kolech v Plzni potýkají.

5

Před 2 týdny

VÝHODNÉ OPERÁKY

Pro několik modelů Land Rover a Jaguar jsme připravili nabídku výhodných operativních leasingů již od 13 790 Kč měsíčně.*

5

Před 3 týdny

Land Rovery ve Velké Americe

Rozhodli jsme se s novináři a zákazníky autosalonu Dajbych otestovat nového Defendera na místě, kde mu to bude opravdu slušet. A nejen jemu... všechny modely Land Rover jsme přivezli do krásného lomu Velká Amerika a šlo se na to. Dva dny offroadu a letní pohody se fakt povedly... A Defík? Podle účastníků více než obstál ??

4

Před 3 týdny