Auto Plzeň

Modelová řada Škoda Enyaq překonala hranici 200 000 kusů. Nový model najdete v Plzni v autosalonu Auto CB

Škoda Auto představila plně elektrický model Enyaq v září 2020 a zahájila tak svou strategii rozvoje e- mobility

4

Před 5 dny

V kraji odebrali řidiči u ČEZu meziročně o 112 procent víc zelené energie

Více než 140 nových dobíjecích stojanů, meziroční růst celkově odebrané bezemisní elektřiny o 24 % a k tomu 20% navýšení průměrně načerpané energie při jednom dobíjení.

7

Před 3 týdny

Škoda zveřejňuje první skici modernizovaného modelu Octavia. Současné skladové vozy Škoda najdete v Plzni v autosalonu Auto CB

Škoda Auto zveřejnila skici exteriéru faceliftu čtvrté generace ikonického modelu Octavia a 14. února 2024 proběhne světová digitální premiéra tohoto modernizovaného modelu.

0

Před 3 týdny

Škoda Auto dodala v roce 2023 celosvětově 866 800 vozů. Skladové vozy Škoda najdete v Plzni v autosalonu Auto CB

Nejprodávanějším modelem zůstává Octavia, následovaná SUV Kamiq a Kodiaq. Objevte skladové vozy Škoda v autosalonu Auto CB v Plzni na Slovanech.

0

Před měsícem

Všechny generace vozů Superb ve Škoda Muzeu. Líbí se vám vozy Škoda Superb? Objevte skladové vozy v Auto CB v Plzni

Jméno Superb se na vozech mladoboleslavské automobilky objevilo poprvé před téměř 90 lety.

0

Před měsícem

Pestrý výběr pohoštění z Globusu na Vaše oslavy a večírky

Pestrý výběr pohoštění z Globusu na Vaše oslavy a večírky

0

Před 3 měsíci

Objevte skladová obytná auta v Kyšicích u Plzně

V Kyšicích u Plzně si můžete vybrat váš nový obytný vůz či obytný přívěs, který splní váš sen o cestování na vlastní pěst. Najdete zde skladové obytné vozy různých stylů! Kompletní informace najdete na webu www.obytnakyplzen.cz.

3

Před 3 měsíci

Škoda zahajuje v Bratislavě výrobu zcela nového Superbu. Nové vozy Škoda Superb najdete u Auto CB v Plzni

Od roku 2001 bylo vyrobeno 1,6 milionu vozů Superb tří generací, které tvoří vrchol značky Škoda mezi modely se spalovacími motory. Autorizovaný salon Auto CB v Plzni nyní nabízí skladové vozy Škoda Superb se slevou.

1

Před 3 měsíci

Nová DACIA DUSTER: Třetí generace SUV s hybridní technologií a terénními schopnostmi

Objevte úplně novou Dacii Duster, třetí generaci ikonického modelu, který si získal srdce více než 2,2 milionů uživatelů. Nový Duster přináší inovativní design, výkonný hybridní pohon, 4x4 schopnosti, praktické řešení pro cestující a stále připojené multimediální vybavení. Líbí se vám? Více se dozvíte v plzeňském autorizovaném salonu Auto CB.

1

Před 3 měsíci

Dárkové poukázky

Pokud si nevíte rady s dárkem pod stromeček, máme pro Vás řešení. Můžete u nás zakoupit jako Vánoční dárek i dárkové poukázky v libovolné hodnotě.

1

Před 3 měsíci

Firma Langmatz CZ úspěšně dokončila pilotní realizaci kabelové šachty pro Ředitelství silnic a dálnic v říjnu 2023

V říjnu 2023 dokončila firma Langmatz úspěšně pilotní realizaci kabelové šachty pro Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Tato kabelová šachta, o rozměrech 800x1165x1000 mm, se stala klíčovým prvkem v obslužné optické síti pro oddělení telematiky ŘSD.

1

Před 3 měsíci

SsangYong přináší vánoční dárek: zvýhodnění 40 000 Kč na model Torres!

Po úspěšném uvedení zbrusu nového modelu Torres s cenou již od 699 900 Kč, značka SsangYong nyní přichází s vánočním dárkem pro své zákazníky ve formě zvýhodnění 40 000 Kč na tento všestranný rodinný vůz.

0

Před 4 měsíci

Prodej obytných vozů v Plzni: Jaký vybrat a kde najdete obytné vozy skladem?

Obytné vozy se staly v posledních letech stále populárnější volbou pro ty, kteří touží po svobodném cestování a objevování nových míst. Pokud se chystáte na nákup obytného vozu v Plzni, máme pro vás několik tipů, jaký vůz vybrat a kde skladové obytné vozy hledat.

0

Před 4 měsíci

Nyní v autosalonu Auto CB v Plzni najdete skladové vozy s cenovou výhodou!

Pokud jste se rozhodli pořídit si nový vůz a hledáte tu správnou příležitost, měli byste zavítat do autosalonu Auto CB v Plzni, kde právě teď čekají na vás skladové vozy s cenovou výhodou. Tato nabídka zahrnuje modely Karoq, Kamiq, Scala (včetně akčních modelů Fresh) a Enyaq, které jsou k dispozici ihned k odběru a to bez zdlouhavého čekání.

0

Před 4 měsíci