Auto Plzeň

Kia Niro v soutěži Auto roku 2023

KIA se opět probojovala do nejvyššího kola soutěže Evropské auto roku (COTY), tentokráte se zcela novým kompaktním crossoverem Niro.

0

Dnes

Audi A6 Flotilové auto roku 2022

Audi A6 se stalo absolutním vítězem 19. ročníku prestižní ankety o nejlepší firemní vůz, Flotilové auto roku 2022, kterou každoročně pořádá odborný magazín Flotila.

0

Včera

Toyota Víkend se zaměří na malá SUV

Nejprodávanější vůz světa Toyota Corolla v letošním roce dostala podobu SUV, díky čemuž dokáže uspokojit ještě více zákazníků s různými potřebami.

0

Před týdnem

Komfort, bezpečnost i luxus, to vše nabízí nový Mercedes EQA, který pořídíte u VSP Auto v Plzni

Jste příznivci elektromobilů? Pak si zamilujete nový Mercedes EQA, který kromě jednoduchého nabíjení nabízí i vysoký komfort a bezpečnost.

0

Před týdnem

Flotila zásahových vozů SEAT Tarraco

SEAT Tarraco vstoupil do služeb Zdravotnické záchranné služby Plzeňského kraje (ZZS PK) ve speciální úpravě jako sanitní vůz.

0

Před týdnem

Společnost SsangYong Motor Company dokončila svůj rehabilitační proces a je připravena na novou etapu

Společnost SsangYong Motor Company dne 11. listopadu oznámila, že splatila úvěr určený na rehabilitaci společnosti, a to z prostředků pocházejících z její akvizice společností KG Group.

0

Před týdnem

CUPRA Born je připravena na Austrálii

Předprodej modelu Cupra Born v Austrálii bude zahájen v prosinci, ale již nyní tento 100% elektromobil brázdí nekonečné silnice u protinožců.

0

Před 2 týdny

V autoservisu Auto Moto Jager v Rokycanech dostanete v rámci Q-SERVICE prvotřídní služby

Q-SERVICE je síť profesionálních autoservisů působících v České republice a dalších zemích Evropy, autoservis Auto moto Jager v Rokycanech je členem této sítě, proto se můžete spolehnout na odborné opravy na úrovni autorizovaných autoservisů.

0

Před 2 týdny

Jak nejlépe oslavit listopadový svátek? Pořiďte si obytňák na Obytnakyplzen.cz a procestujte krásná místa v ČR

V listopadu nás čeká státní svátek, který připadá tentokrát na čtvrtek. Spojte ho s páteční dovolenou a rázem máte i s víkendem čtyři dny volna. Ideální čas na pořízení vlastního domu na kolečkách a nastartování dobrodružného cestování.

0

Před 2 týdny

Policie ČR obdržela nové policejní vozy SUPERB COMBI. I vám se líbí vozy SUPERB COMBI? Stačí se obrátit na AUTO CB v Plzni

Všechny vozy mají ve výbavovém stupni Ambition s motorem 2,0 TSI o výkonu 206 kW, maximální rychlostí 250 km/h a zrychlením z 0 na 100 km/h za 5,8 s. S výběrem vám pomohou v AUTO CB v Plzni.

0

Před 3 týdny

Zvýhodnění 40 000 Kč na vozy značky Volkswagen a servis 5 let navíc získáte u Car Point v Domažlicích

Akce Úvěr CHYTŘE s bonusem až 40 000 Kč na ceny vozů VW a servis na 5 let navíc. To vše získáte u autorizovaného prodejce Car Point Domažlice. Akce platí do odvolání.

0

Před 3 týdny

Dva elektromotory, systémový výkon 220 kW i ekologická jízda, to vše nabízí nová ŠKODA ENYAQ RS iV, kterou pořídíte v AUTO CB v Plzni

Výborná aerodynamika a nízká spotřeba elektrické energie umožňují dojezd více než 500 km v režimu WLTP, to je ŠKODA ENYAQ RS iV. Líbí se vám? Stačí kontaktovat autorizovaného prodejce AUTO CB v Plzni.

0

Před 3 týdny

Čistě elektrické BMW i7

Z výrobních linek továrny BMW Group v Dingolfingu včera sjely první sériové kusy nového BMW řady 7.

0

Před 3 týdny

Kia v ČR otevřela dosud nejmodernější dealerství

Automobilka KIA v České republice postupuje v naplnění závazku dosažení uhlíkové neutrality v rámci všech svých aktivit do roku 2045.

0

Před 3 týdny
Dacia Jogger