Auto Plzeň

NOVÝ D-MAX 2021

Osvědčený japonský pick-up Isuzu D-MAx přijjíždí v novém. Nastupující generace přinese aktraktivnější design, ale zůstane stále poctivým pracantem.

1

Dnes

LOVECKÝ LAND CRUISER 79

Prostě pořádná Toyota Land Cruiser 79, tak jak jí znáte z fotek třeba z Austrálie. Tenhle drsný krasavec ale vzniknul v roce 2020 v Plzni. Tedy nejdřív v hlavě našeho zákazníka... a samozřejmě po poradě s našimi specialisty. Jedná se o opravdu heavy duty auto s komponenty vyrobenými na míru. Co na něm například najdete?

1

Před 2 dny

CABIN AIR FILTRATION

Jaguar Land Rover přináší v nových modelech novinku, která aktivně čistí vzduch v kabině auta a chrání zdraví pasažérů. Pokročilá technologie Cabin Air Filtration není žádný marketingový rychlovynález v reakci. Na tomto systému pracovali inženýři Jaguar Land Rover dlouhodobě (přečtěte si třeba tento článek z roku 2019) a navazuje na existující systém Cabin Air Ionisation.

1

Před 4 dny

Společnost Auto CB představuje akční skladové modely nových vozů značky Dacia

K nákupu při využití financování nyní získáte prodlouženou záruku zcela zdarma.

0

Před 4 dny

K NOVÉMU VOZU PŘÍSLUŠENSTVÍ ZA 9 550 KČ

Abychom ještě zpříjemnili koupi nového Jaguaru nebo Land Roveru, k objednanému vozu dostanete od nás: >>> poukaz na originální příslušenství v hodnotě 9 550 Kč* <<<

1

Před 5 dny

Audi SQ2 - sportovní kompaktní vůz pro individualisty

Modernizovaný model Audi SQ2 bude v České republice nabízen v nejbližších týdnech v předprodeji.

0

Před 6 dny

PRÉMIOVÉ VOZY ZA MIMOŘÁDNÉ CENY

Jaguar a Land Rover jsou kvalitní britské značky luxusních vozů. To ale neznamená nutně vysokou cenovku... Do konce 6. prosince vám nabízíme skladová a předváděcí auta za opravdu mimořádné ceny.

1

Před týdnem

Ford Mustang Mach 1 míří na český trh

Zákazníci se mohou těšit na nejlepší jízdní vlastnosti ze všech variant Mustangu, které dosud Ford v Evropě nabízel

0

Před týdnem

Nový plně elektrický Ford E-Transit přiváží budoucnost podnikání

Ford představuje E-Transit, elektrickou verzi nejprodávanější skříňové dodávky na světě. Elektrický Transit kombinuje novou úroveň palubních online technologií a služeb s osvědčenými přednostmi v podobě vyhlášených užitných vlastností, podpory přestaveb a široké servisní sítě.

0

Před týdnem

Audi představuje novou generaci modelu SQ5 TDI

Optimalizované Audi SQ5 TDI je nyní ještě suverénnější, ostřejší, sportovnější a hospodárnější.

0

Před týdnem

Jak využít obytné auto v době koronaviru?

Přinášíme několik tipů, jak (ne)cestovat s obytným autem v době pandemie. K čemu jinému ještě obytňák využít?

0

Před týdnem

V jakém kraji je nejlevnější povinné ručení? Proč se regiony liší?

Na cenu povinného ručení má mimo jiné vliv to, v jaké lokalitě má vlastník vozidla hlášené trvalé bydliště. Proč se ceny v jednotlivých krajích ČR liší až o tisíce korun? V jakém kraji je nejlevnější povinné ručení a na jakých dalších kritériích výše pojistného závisí?

2

Před týdnem

Farmářské bistro U Lidušky na Roudné v Plzni

V úterý je svátek 17.listopadu, který ctíme, ale jinak budou obědy každý den! Jako vždy budou pro vás budou připravené na Roudné v krabičkách nebo si je můžete od 11 hod. Dobrou chuť!

4

Před 2 týdny

Farmářské obchody U Lidušek v Plzni nebo e-shop: www.nakupulidusky.cz

Před pár dny jsme vás prosili, zda byste nepomohli našemu Františkovi a nepřispěli na mechanický i elektrický vozík a také na speciálně upravené auto. Naším i Františkovým jménem vám děkujeme, vozíky už se chystají. Je to neuvěřitelné, jste úžasní! Dnes je pátek třináctého a pro Františka Mourka jsou třináctky osudové.

3

Před 3 týdny
karoq 2020 prosinec