Práce Nabídka zaměstnání

Bezpečnostní technik

Silvie Škalová
800 513 513

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 30 000,- Kč

požadujeme: znalost legislativy v oblasti BOZP a EMS, osvědčení o odborné způsobilosti zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti dle ZK 309/2006, znalost právních norem a předpisů a legislativy týkajících se BOZP a životního prostředí a v oblasti nakládání s chemickými látkami, znalost MS Office - Excel

náplň práce: kontrola dodržování legislativy v oblasti BOZP včetně preventivních kontrol na pracovištích, příprava směrnic v BOZP, organizace interních auditů BOZP, vyhledávání rizik v BOZP, spolupráce a koordinace při řešení pracovních úrazů a nemocí z povolání, zastupování společnosti při jednání se státní správou v oblasti BOZP a EMS, školení a zajišťování odborné přípravy v oblasti BOZP, EMS, zajišťování vedení a aktualizace environmentálních aspektů, procesů ve společnosti a stanovení programů EMS a BOZP

Zaměstnanecké výhody: penzijní připojištění, odborné zaškolení, možnost zvyšování kvalifikace, bonusové odměny, závodní stravování