Práce Nabídka zaměstnání

Konstruktér

Safran Cabin CZ s.r.o.

Univerzitní 1119, Plzeň

Jiří Hrabák
377664111

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- až 50 000,- Kč

Konstruktér - náplň práce:
- Navrhovat, optimalizovat a vyvíjet strukturální prvky a celky pro letecké interiéry v CADu
- Tvořit kompletní technickou dokumentaci
- Účastnit se rozsáhlých projektů od začátku až po výrobu prvního kusu
- Neustále vymýšlet zlepšení a inovace současných výrobků
- Spolupracovat s kolegy z ostatních oddělění
- Podílet se na zákaznických, ale i interních projektech a dílčích úkolech
- Přejímat zodpovědnost za výsledky své práce
Požadavky:
- Znalost CADu - (SolidWorks, CATIA výhodou), Excel a další programy z MS Office
- Min. SŠ technického zaměření
- Praxi v oboru (zkušenosti s konstruováním)
- Angličtinu na komunikativní úrovni
- Schopnost pružně reagovat na změny a bystrou hlavu, co má v záloze vždy alespoň dvě řešení
- Systémové myšlení, zájem učit se, samostatnost, schopnost týmové práce