Práce Nabídka zaměstnání

Konzultant Helios Orange- Výroba a Logistika

NESOS a.s.

Mikulášské náměstí 526, Plzeň

Marianna Gajanová
603453075

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 30 000,- Kč

Náplň práce: Implementace výrobních a logistických modulů HELIOS ORANGE u zákazníků v celé ČR provádění procesních analýz, návrhy a řešení podle požadavků zákazníků, školení uživatelů, hotline
Požadavky: VŠ technického směru (strojírenství,elektrotechnika), orientace v informačních technologiích, základní znalosti výrobních procesu (tvorba technologických postupu,plánování výroby), znalost MS Office, znalost AJ NJ, ŘP sk.B -nutná podmínka.
Zaměstnanecké výhody: práce v malém týmu, flexibilní pracovní doba, možnost práce v home office, notebook, služební telefon, stravenkový paušál, možnost využívání jazykového vzdělávání-pravidelné kurzy AJ,NJ, školení, webináře, certifikace.