Práce Nabídka zaměstnání

NC Frézař - 5-osá frézka

Molins, s.r.o.

Korandova 2883, Plzeň

Radka Lišková
378 080 313

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Popis pozice:
Obrábění dílů na 5-osém NC centru, programování v systému Heidenhain a příprava nástrojů pro splnění kvalitativních požadavků tg.postupu. Jedná se o kusovou a malosériovou výrobu s nízkým stupněm opakovatelnosti. Obrábí se široká škála materiálů vč. odlitků (výpalky, litina, nerezy, svařence, hliník, barevné kovy).

Požadujeme:
" vyučení ve strojírenském oboru
" PRAXE v obsluze NC frézky (Deckel-Maho) vítána
" čtení výkresové dokumentace
" znalost programování v systému Heidenhain - možnost samoprogramování
" znalost měření a upínání
" zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost
" znalost nástrojů a stanovování řezných podmínek
" učit se novým věcem a technologiím

Jsme ochotni zaměstnat cizince

Nabízíme:
" Stabilní zázemí silné mezinárodní společnosti
" 7,5 hodinová pracovní doba
" 5 týdnů dovolené
" Příspěvek na dovolenou a vánoce
" Příspěvek na penzijní fond a stravování, atd.
" Příplatek na noční směnu 30% hodinové sazby

Doba zaměstnání: doba určitá na rok, v případě oboustranné spokojenosti možnost prodloužení