Práce Nabídka zaměstnání

Obchodní manažer/ka

Michal Krucký
777 780 105

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 35 000,- Kč

Náplň práce:
35 000 Kč+ výkonostní složka mzdy
-přímá osobní komunikace se zákazníky - distribuce, stavební firmy, investoři
- péče o stávající zákazníky a získávání nových zákazníků
- vytváření dlouhodobých obchodních vztahů ve svěřeném regionu
- vedení obchodních jednání, zodpovědnost za dosažení stanovených cílů
- prodej výrobků BEST,
- poradenství při prodeji výrobků BEST, technická podpora
- reposting
Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání s maturitou (obchodního příp. stavebního směru)
- výborná znalost práce na PC, znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- samostatnost, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, týmový duch
- ochota vzdělávat se a časová flexibilita
- komunikační schopnosti, příjemné vystupování
- kultivovaný písemný i mluvený projev
- ŘP sk. B
- AJ/NJ výhodou
Nabízíme:
- stabilní práci na HPP v úspěšné české společnosti
- nadstrandartní finanční ohodnocení
- práce v mladém kolektivu
- možnost profesního rozvoje a dalšího vzdělávání
- nástup podle dohody
- zázemí velké a zavedené dirmy
- výhody zaměstnaneckého programu O2