Práce Nabídka zaměstnání

Objektová/objektový vedoucí

Dorfner s.r.o.

Republikánská 1102, Plzeň

Jan Staščák
602369340 (9-18h)

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 30 000,- Kč

Německá úklidová společnost Dorfner s.r.o., hledá do svého týmu objektovou/objektového vedoucí pro objekty v Plzni a pro region Západní Čechy.
Žádáme zájemce o zaslání životopisu včetně fotografie na adresu: JStascak@dorfner.cz
Náplň: koordinace a kontrola pracovníků na svěřených objektech, dodržování, zajištění a kontrola provozu úklidu, plánování objednávek, nábor nových pracovníků, zpětný reporting, prezentace firmy.
Nabízíme:Při splnění požadovaných úkolů k e mzdě + osobní ohodnocení. Nástup možný dle dohody. Smlouva na 1 rok s možností prodloužení.
Požadujeme: časovou flexibilitu, ochotu cestovat, organizační a komunikační schopnosti, částečnou znalost německého jazyka (výhodou), řidičský průkaz sk.B, čistý trestní rejstřík, zkušenost v oboru vítána.
Zaměstnanecké výhody:
služební automobil i k soukromým účelů, mobilní telefon, multisportkarta