Práce Nabídka zaměstnání

Obsluha průmyslových robotů

MATEX PM, s.r.o. - 001

Libušínská 618, Plzeň

Kateřina Mužíková
371707213

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO (vyučení s maturitou)

Nástupní plat 25 000,- až 34 000,- Kč

Náplň práce:
Kalení, navařování a svařování pomocí robotického systému vybaveného laserem.
Manipulace s dílci (VZV, dálkově ovládaný most. jeřáb), balení hotových zakázek, nárazově drobné zámečnické práce.

Požadavky:
loajalita, odpovědný a poctivý přístup k práci, pečlivost, zaměření na splnění úkolu, schopnost pracovat v týmu, chuť učit se, technické myšlení, čtení v technických výkresech (výkresy strojních součástí a nástrojů), manuální zručnost.
Svářečské kvalifikace, příp. vazačský či jeřábnický průkazy, alespoň základní znalosti o tepelném zpracování ocelí jsou vítány, ale nejsou podmínkou. Vše naučíme.

Nabízíme:
zajímavá a různorodá práce s nejnovějšími technologiemi, přátelský kolektiv, stravenkový paušál, 25 dní dovolené.
1. rok smlouva na dobu určitou v délce trvání jednoho roku, pak po vzájemné dohodě na neurčito.
Jsme rodinná firma s menším kolektivem a cílem je stabilní a sehraný kolektiv, nikoliv fluktuace zaměstnanců. V případě zájmu a prokázání i organizačních schopností je zde možnost kariérního růstu - řízení chodu výroby.