Práce Nabídka zaměstnání

Operátor

Element Materials Technology Pilsen s.r.o.

Podnikatelská 1184, Plzeň

Lucie Saláková
727 892 809

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Nižší střední odborné

Nástupní plat 28 500,- Kč

Kontakt předem: Saláková Lucie, tel.: 727 892 809, e-mail: lucie.Salakova@element.com

Náplň práce:
" Výroba zkušebních vzorků na CNC strojích
" Vyučen obráběč kovů výhodou
" Samostatnost a odpovědnost
" Práce v menším kolektivu
" Práce v leteckém průmyslu
" Směnný provoz - krátký/dlouhý týden (12 h směny denní noční)

Požadujeme:
" Min. odborné vyučení
" Základní znalost práce na PC
" Schopnost pracovat samostatně i v týmu, kreativitu, flexibilitu
" Ochotu učit se nové věci
Nabízíme:
" Zajímavou náplň práce pro vedoucí mezinárodní společnost
" Stravenky plně hrazené zaměstnavatelem
" Týden dovolené navíc
" Příspěvek na dojíždění
" Jazykové kurzy
" Odborné vzdělávání"

Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok (poté na dobu neurčitou).
Zaměstnanecké výhody: Týden dovolené navíc, Dotované stravování, Jazykové kurzy v pracovní době, Odborné vzdělání, Příspěvek na dojíždění, Sportovní aktivity