https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=%C5%BDi%C5%BEkova+16%2C+Doma%C5%BElice&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.4380069;12.9357137;Žižkova 16, Domažlice 344 01, Česko Operátor CNC laseru | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

Operátor CNC laseru

Jaromíra Kováříková
602 555 045
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- až 35 000,- Kč

Pracovní náplň:
1. Obsluha CNC laseru na uživatelské úrovni.
2. Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů.
3. Příprava pracovního procesu, seřízení a kontrola funkcí stroje, upnutí a vyrovnání obrobků, kontrola nástrojů.
4. Čtení a orientace v technických podkladech, částečná znalost NC programů.
5. Provádění stanovených pracovních postupů a metod.
6. Zkoušení obrobených dílců a polotovarů za použití měřidel a zkušebních přístrojů.
7. Ukládání technických dat.
8. Realizace zakázky pro odběratele v souladu s potvrzeným termínem dodání v odpovídající kvalitě provedení.

Požadavky:
SOU/SŠ strojní, nebo technické, obor obráběč kovů - obráběčské práce (popř. zámečník nebo nástrojař) kusová i malosériová výroba, mechanik seřizovač
- práce s měřidly
- čtení jednoduché výkresové dokumentace, technická znalost
- spolehlivost, samostatnost, přesnost, pečlivost, manuální zručnost

Nabízíme:
Rozmanitá pracovní náplň
4 týdny dovolené
Stravenky v hodnotě 90,- Kč
Měsíční mzda 20.000 - 35.000,- Kč

Nástup: 01.06.2021, nebo dle domluvy
Kontakt: kariera@lintech.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.