Práce Nabídka zaměstnání

Operátoři ve výrobě - montáž elektroniky

Asteelflash Plzeň s.r.o.

Podnikatelská 1227, Plzeň

Martina Berkovcová
601 371 608/721 118 089 (8 - 16h)

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 19 000,- až 21 000,- Kč

Náplň práce:
- osazování desek plošných spojů drobnými elektrokomponenty a jejich testování
- na některých pracovištích může být součástí práce i pájení a letování
- práce je převážně v sedě
Požadavky:
- drobná manuální zručnost
- dobrý zrak
- preciznost (důraz na kvalitu a pečlivost)
- trpělivost
- znalost českého jazyka

Čisté, bezprašné prostředí, v blízkosti MHD a sjezdu na dálnici.
Práce není náročná, lze se jí naučit, nezvedají se těžká břemena, důraz je kladen na kvalitu a včasné odevzdání hotového výrobku. V současné době jsou směny ranní a odpolední. Zavádíme však třísměnný provoz, kdy se budou zaměstnancům střídat všechny směny.

Zaměstnanecké výhody:
- práci na pracovní smlouvu ve kmenu
- pravidelný výplatní termín
- práce v čistém klimatizovaném prostředí
- práci ve třísměnném provozu (nyní však pouze R a O)
- kvalitní zaučení
- stravenkový paušál (44 Kč/den)
- příspěvek na dojíždění 1,2 Kč/km (při dojíždění 14 km od Plzně)
- výkonnostní bonus až 1.734,- Kč/měsíc
- docházkový bonus 700,- Kč/měsíc
- příspěvek na dovolenou a Vánoce
- odměna za doporučení zaměstnance
- zaměstnanecké dny
- jiné nefinanční benefity
- firemní akce
Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností následného prodloužení.