Práce Nabídka zaměstnání

Projektant v energetice

invelt - elektro s.r.o.

U Školky 357, Plzeň

Životopis: lucie.krcmova@invelt.cz
377613160

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 35 000,- až 50 000,- Kč

Skupina INVELT GROUP poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě. Zajišťujeme výstavbu elektrárenského bloku formou na klíč.
Invelt-elektro s.r.o. slaví 30 let úspěšné působnosti na trhu, díky vysokému know-how a kolektivu specialistů. Do našich řad právě otevíráme pracovní příležitost na pozici:

Náplň práce

o Projektování regulátorů napětí elektrických generátorů (buzení generátorů)
o Zaučení do detailní problematiky daných projektů a jejich samostatná realizace
o Řízení dodávek elektro části jednotlivých projektů
o Implementace produktů a technická podpora ABB Švýcarsko
o Uvádění do provozu v ČR i zahraničí

Nabízíme

o Vstřícné a profesionální zaškolení týmem odborníků
o Realizaci na zodpovědné pozici s neustálým profesním růstem
o Silnou stabilitu zavedené české společnosti
o Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí menší společnosti
o Pestrou práci na zajímavých zahraničních i tuzemských projektech
o Finanční ohodnocení navyšující se dle zkušeností
o 13. plat ve výši 100%
o Odměny dle výsledků realizovaných projektů oddělení
o Příplatky nad rámec zákona při služebních cestách
o Pružnou pracovní dobu
o 5 týdnů dovolené
o Příspěvek na stravování formou stravenek
o Mobilní telefon, notebook
o Jazykové kurzy

Očekáváme

o Elektrotechnické vzdělání
o Praxe na obdobné pozici v energetice výhodou, ale rádi přivítáme i nadšeného absolventa VŠ!
o Povědomí o oblasti budicích systémů
o Schopnost a flexibilitu neustále se rozvíjet v oboru
o Pro-aktivní přístup
o Angličtinu slovem i písmem - podpoříme jazykovým kurzem
o Řidičský průkaz B a otevřenost služebním cestám po Evropě i po světě

V případě zájmu o pracovní pozici, zašlete prosím Váš životopis na e-mail: lucie.krcmova@invelt.cz.