https://nominatim.openstreetmap.org/search?q=Randova+34%2C+Klatovy&format=xml&polygon=0&addressdetails=149.3967630;13.2927645;Randova 34, Klatovy 339 01, Česko RADA/ ODBORNÝ RADA V ODDĚLENÍ EPIDEMIOLOGIE 2 | Nabídka práce REGIONPLZEN.CZ

Práce Nabídka zaměstnání

RADA/ ODBORNÝ RADA V ODDĚLENÍ EPIDEMIOLOGIE 2

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 22 980,- až 33 790,- Kč

POZICE: Rada/odborný rada v oddělení epidemiologie 2, Klatovy (zástup za rodičovskou dovolenou)
PRACOVIŠTĚ: Randova 34, Klatovy
NÁPLŇ PRÁCE: výkon státního zdravotního dozoru (např. ve zdravotnických zařízeních), šetření a dalších odborných činností v terénu v oblasti ochrany a podpory veřejného zdraví s využítím znalostí v oblasti epidemiologie
POŽADUJEME: svéprávnost a bezúhonnost
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: stravenky v hodnotě 100 Kč, indispoziční (zdravotní) volno, 5 týdnů dovolené
DOKUMENTY, KTERÉ ŽADATEL PŘEDLOŽÍ: motivační dopis, strukturovaný profesní životopis, výpis z Rejstříku trestů, kopie dokladu o dosaženém vzdělání

Zájemci o místo doručí požadované dokumenty poštou nejpozději do 17.2.2022:
- poštou na adresu služebního úřadu - Krajská hygienická stanice Plzeňského kraje se sídlem v Plzni, Skrétova 15, 301 00 Plzeň
- osobně na podatelnu služebního úřadu nebo
- na e-mailovou adresu podatelna@khsplzen.cz

V případě písemného předložení žadatel označí obálku: "Neotvírat", "Výběrové řízení na služební místo rady/odborného rady v oddělení epidemiologie 2 "

Bližší informace k výběrovému řízení poskytne: Eva Vlasáková, DiS., personalista, 377 155 304, eva.vlasakova@khsplzen.cz