Práce Nabídka zaměstnání

Řidič nákladního automobilu

EKO - SEPAR, s.r.o.

Hřbitovní 1214, Nýřany

Detail firmy

Jaroslav Chodora
702 290 153

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 32 000,- Kč

Náplň práce:
Tuzemská přeprava kontejnerů 5 - 15t, koordinace nakládky a vykládky materiálu, převoz surovin a odpadů k dalšímu zpracování
Požadujeme:
Řidičské oprávnění C+E, profesní průkaz, kartu řidiče, psychologické vyšetření, ADR výhodou, zodpovědnost a svědomitost, časovou flexibilitu a ochotu kolektivní práce
Nabízíme:
Nástup možný ihned, placené přesčasové hodiny, možnost rozšíření kvalifikace, roční odměny, příspěvky na stravování, odpovídající platové ohodnocení od 32 000 Kč podle kvalifikace a zařazení.