Práce Nabídka zaměstnání

Řidič sk. C

Simona Strakošová
Tel.: +420 954 400 515 (Po-Pá 9:00-15:00)

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 30 000,- až 32 000,- Kč

Náplň práce:
řízení vozidla nad 7,5 t (převážně zn. Iveco), ranní rozvozné a odpolední svozné jízdy v oblasti ZČ i mimo oblast, směnný režim s nerovnoměrně rozloženou pracovní dobou, nakládka a vykládka poštovního materiálu, začátek i konec směn v Plzni (ul. Chebská)

Požadujeme: vzdělání s výučním listem výhodou, trestní bezúhonnost, odolnost vůči stresu a fyzické zátěži, ŘP sk. C + profesní průkaz + digitální karta do tachografu, dobrý zdravotní stav, spolehlivost, odpovědnost
Zaměstnanecké výhody:
stravenky, 5 týdnů dovolené, firemní rekreační zařízení, příspěvek na životní/penzijní připojištění.