Práce Nabídka zaměstnání

Šéfkuchař/ka

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s., Plzeň

Papírnická 2781, Plzeň

Jan Strnad
373 300 446

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 27 000,- Kč

SeniorCentrum v Plzni hledá Šéfkuchařku/Šéfkuchaře
SeneCura je přední uznávaný poskytovatel a zaměstnavatel v sociálních službách, který udává směr a zvyšuje kvalitu péče a života ve stáří.
Chcete být součástí expandující mezinárodní společnosti s dlouhou tradicí? Hledáte perspektivní práci ve společnosti, která dbá na vysokou kvalitu péče o seniory a je založena na silných lidských hodnotách?
Přidejte se k nám!

Vaším úkolem bude:
· kontrola finalizace pokrmů
· řešení objednávek s dodavateli
· vedení týmu zaměstnanců
· rozpisy směn
· zadávání úkolů svým podřízeným
· pravidelná komunikace s ředitelem domova, manažerem stravování a vrchní sestrou
· práce se skladovým programem, příjemky, výdejky, receptury
· spoluvytváření jídelních lístků
· příprava kalkulací na drobná občerstvení pro klienty
· kontrola dodržování hospodaření v rámci surovinových nákladů - food cost
· pravidelné měsíčné uzávěrky a inventury svěřených surovin

K výkonu práce potřebujete:
· minimálně výuční list v oboru
· aktivní znalost vaření
· základní práce s počítačem (Word, Excel, Outlook)
· znalost skladového programu (Cygnus apod., není podmínkou)
· komunikativnost
· chuť do práce, spolehlivost, férové jednání, samostatnost a samostatné rozhodování
· znalost dietního stravování (není podmínkou, rádi Vás zaškolíme)praxe v obdobném zařízení výhodou

Co nabízíme:
· mzdu odpovídající vašim zkušenostem
· poukázky na volný čas, kulturu a zdraví a dotované stravování
· bonusy za věrnost
· možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
· trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firmě
· firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
· práci v moderním a čistém prostředí a inovativní technologie
· možnost stáží v ostatních domovech v rámci ČR i zahraničí

SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s.
Papírnická 2781/11
326 00 Plzeň, Česká republika
Tel: 373300446
URL: https://plzen.senecura.cz/
Kontaktní osoba: Jan Strnad