Práce Nabídka zaměstnání

Skladník/skladník a řidič VZV

FUJITRANS (EUROPE) B.V., organizační složka, Plzeň

Podnikatelská 1194, Plzeň

Denisa Brunátová
378 229 632 (8:00-16:00)
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 16 000,- až 22 940,- Kč

Náplň práce:
- přijímat, třídit, kontrolovat, zaskladňovat nebo expedovat materiál
- kompletovat boxy s materiálem v dané sekci
- pracovat se čtečkou a zadávat data do systému

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zkušenosti ve skladu jsou výhodou, ale nejsou nutné
- ochotu pracovat ve třísměnném provozu
- oprávnění na VZV výhoodu, ale není nutné

Nabízíme:
- nástupní plat 16.000 Kč skladník a 17.600 skladník a řidič VZV
- bonusy do výše 6.940 Kč
- plně hrazené stravenky zaměstnavatelem v hodnotě 90 Kč/den
- 5 týdnů dovolené (jistá dovolená přes Vánoce, kdy máme celozávodní volno)
- bonus za doporučení nového zaměstnance 8.000 Kč
- občerstvení na pracovišti
- navýšený příspěvek za práci o víkendu

ŽIVOTOPISY ZASÍLEJTE NA E-MAIL: hr@fujitrans.cz, v odpovědi uveďte název pracovní pozice. Pokud životopis nemáte, kontaktujte nás na telefonní číslo 378 229 632 a domluvíme se individuálně.

Prosíme uchazeče, aby si o termín schůzky volali předem.

Zaměstnanecké výhody: Dovolená navíc, Jiné výhody, Příspěvek na dopravu, stravenky plně hrazené zaměstnavatelem (90,-)

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.