Práce Nabídka zaměstnání

Specialista eshopu

Alžběta Hrušková
725 127 782

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSV

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Firma Puzzlepoint hledá nového správce eshopu! Pokud tě baví práce s PC, orientuješ se v oblasti e-commerce a máš zkušenosti se správou e-shopu, tak je Puzzlepoint pravým místem pro tebe!

Co bude náplň tvojí práce:
vyřizování objednávek v administračním rozhraní eshopu, komunikace s našimi zákazníky telefonicky i emailem (komunikace bude z velké části i v angličtině), komunikace s dodavateli a zajišťování dostupnosti produktů, podílení se na vývoji a úpravách eshopu a administračního rozhraní

Jak si tě představujeme:
máš zkušenosti s provozem e-shopu, orientuješ se v oblasti e-commerce, angličtinu ovládáš slovem i písmem, jsi pečlivý a samostatný

Pokud tě naše nabídka zaujala, můžeme se potkat v jedné z našich kanceláří (sídlíme v Klatovech, Praze a nově otevíráme i pobočku v Plzni) nebo si domluvit schůzku online!

Životopisy nám prosím zašli na: jobs@retailys.com s předmětem Specialista eshopu nebo zavolej na 725 127 782

Adresa naší klatovské kanceláře: Husovo nám. 50, Klatovy III, 339 01 Klatovy
Adresa naší pražské kanceláře: Musílkova, 150 00 Praha 5
Adresa kanceláře v Plzni: Teslova 1202/3, Plzeň - Skvrňany

Zaměstnanecké výhody:
práce v mladém a různorodém kolektivu, odpovídající finanční ohodnocení, odměny za vynaložené úsilí, možnost pracovat na home office nebo v jedné z našich kanceláří, firemní a teambuildingové akce, školení, výuka angličtiny, zájezdy na zahraniční konference.