Práce Nabídka zaměstnání

Supply Chain Engineer

4flow management GmbH organizační složka, Plzeň

náměstí T. G. Masaryka 1931, Plzeň

Denisa Mazanková
221 506 300

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Bakalářské

Nástupní plat 60 000,- až 70 000,- Kč

4flow management GmbH organizační složka, Praha 5 - Smíchov, Zdíkovská 3030/61, PSČ 15000, hledá zaměstnance na pozici Supply Chain Engineer.

Požadavky:
Bakalářský či magisterský titul v oblasti logistiky
Alespoň 6 let praxe v oblasti designu a optimizace dodavatelského řetězce
Zkušenost s komplexní i dílčí supervizí projektu
Výborné komunikační schopnosti, proklientské zaměření, zaměření na cíl
Exceletní analytické a konceptuální myšlení, výborná znalost anglického jazyka, znalost portugalského jazyka na úrovni rodilého mluvčí, IT kompetence (zejména MS Office Suite)
Ochota cestovat

Pracovní náplň:
Samostatná analýza, kontrola a implementace optimizačních opatření (management přepravy a materiálů)
Plánování a design evropských a globálních dodavatelských řetězců
Koordinace postupů a komunikace se zástupci zákazníků
Supervize transformačních procesů při impletentaci integrovanch procesů a systémů přepravního managementu
Technická supervize projektů a suprojektů, včetně komplexních návrhů pro zlepšení procesů
Tvorba dlouhodobého know-how a jeho transfer mezi týmy 4flow v Brazílii a České republice

Pracovní poměr na dva roky.