Práce Nabídka zaměstnání

Technik na kompletaci monitorovacích systémů strojů

PROFESS spol. s r.o.

Květná 1704, Plzeň

Jana Havlíčková
377454417

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Životopis zasílejte na e-mail: jana.havlickova@profess.cz
Popis pozice:
Montáž, instalace, servis a uvádění do provozu systémů a zařízení průmyslové elektroniky
Opravy a optimalizace funkcí systémů průmyslové elektroniky
Obchodně technické činnosti, vytváření nabídek a prezentací pro zákazníky

Požadujeme:
SŠ vzdělání v oboru elektro, základní znalost AJ
Komunikativnost, chuť učit se nové postupy a technologie, ochotu cestovat
Spolehlivost, pečlivost

Nabízíme:
Pružnou pracovní dobu, bonusy/prémie
Rozmanitou kvalifikovanou práci
Motivující systém hodnocení
Vzdělávací kurzy a školení
Příspěvek na stravování

Zaměstnanecké výhody: Pružná pracovní doba, bonusy/prémie, vzdělávací kurzy, školení, příspěvek na stravování, firemní akce