Práce Nabídka zaměstnání

Trhulář

Pavel Černý
722 711 412, 377 423 503

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 18 000,- až 35 000,- Kč

Náplň práce:
- od výroby na míru až po montáž kuchyňských linek, obyvacích a dětských pokojů, ložnic, komod, schodišť, vestavěných skříní a dalších dle přání zákazníka z masivu, lamina, dřevotřísky atd.
Požadujeme:
- ideálně vyučení v oboru truhlář se znalostí výkresové dokumentace, znalostí výrobních postupů a schopností učit se novým věcem, Zdravotní stav umožňující práci ve stoje
Prac. doba 7:00 - 16:00 s možností přesčasů
nabízíme:
- jistotu v nejisté době, pravidelné měsíční prémie, možnost kariérního růstu, práce na HPP s jistotou stabilní a dlouhodobé spolupráce, 20 dní dovolené, proplacení lékařské prohlídky, možnost zajištění pojistky proti odpovědnosti za způsobenou škodu u uživatele, veškeré pracovní pomůcky a pracovní oblečení zapůjčíme našim zaměstnancům zdarma
Způsob prvního kontaktu emailem na nabory@futuraam.cz nebo přes on-line registrační formulář, který je na www.futuraam.cz na úvodní straně webu