Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí oddělení technologie

ŠKODA JS a.s.

Orlík 266, Plzeň

Životopis na e-mail
378041111

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 50 000,- až 70 000,- Kč

Životopis zasílejte na e-mail: personalistika@skoda-js.cz
Čeho budete součástí
Oddělení technologie se zabývá technologickou přípravou výroby široké škály strojírenských produktů od malých náhradních dílů až po výrobky s hmotností přes 100 tun. Naše produkty vyrábíme především ze speciálních materiálů určených pro jaderný průmysl. Pro výrobu využíváme zajímavé a některé unikátní technologie. Ke svojí činnosti budete využívat vhodné moderní IT prostředky.
Náplň Vaší práce bude:
• Technologické řízení malosériové hi-tech strojírenské výroby
• Samostatné vedení týmu oddělení technologie
• Každodenní spolupráce s konstrukcí a výrobou
• Odborné řízení a optimalizace výrobních procesů
• Podpora zpracování nabídek a vývoje nových produktů
Co byste měl(a) umět
• Vzdělání SŠ/VŠ technického směru
• Praxe alespoň 5let na obdobné pozici ve strojírenské výrobě
• Odborná orientace v moderních výrobních metodách
• Zkušenosti s cílově orientovaným vedením týmu specialistů
• Chuť učit se novým věcem
• Komunikativní znalost AJ příp. NJ
Zaměstnanecké výhody4):
• Možnost být u výroby a vývoje špičkových produktů jaderné energetiky
• Dlouhodobou perspektivu odborného rozvoje na mezinárodních projektech
• Služební automobil i k soukromým účelům
• 5 týdnů dovolené + 3 dny zdravotního volna
• Pružná pracovní doba 7,5 hod./den
• Podnikové stravování
• Příspěvek na penzijní připojištění
• Příspěvek na dětské, letní tábory a také na kulturu a sport
Přehled všech našich zaměstnaneckých benefitů naleznete zde:

PP na dobu určitou 1 rok s možností na prodloužení.