Práce Nabídka zaměstnání

Vedoucí realizačního týmu

Infer s.r.o.

Chotíkov

Valeriya Tumova
722 000 857
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 30 000,- až 40 000,- Kč

Místo výkonu práce Chotíkov
Náplň práce:
- komplexní vedení a realizace svěřených zakázek - příprava a sledování průběhu zakázek
- koordinace jednotlivých týmů při realizaci zakázek
- koždedenní komunikace s vlastním týmem, přidělování úkolů a následná kontrola
- kontrola časových harmonogramů svěřených projektů
- komunikace se zahraničními a tuzemskými zákazníky a dodavateli
Požadujeme:
- ŠŠ technického směru
- znalost AJ slovem i písmem
- ŘP sk. B
- zkušenost na obdobné pozici
- znalost výkresové dokumentace
- schopnost řídit a motivovat tým kolegů
- velmi dobré technické analytické a komunikační dovednosti
- svědomitost a důslednost, flexibilita, odolnost vůči stresu
nabízíme:
- zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
- zkušenosti s malými i velkými projekty
- odpovídající platové ohodnocení
- moderní pracovní prostředí
- možnost karierního růstu
první kontakt e-mailem nebo telefonicky Po-Pá od 8:00 do 17:00 hodin

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.