Práce Nabídka zaměstnání

bezpečnostní pracovník/nice

SECURITAS ČR s.r.o., Štěnovice

Dobřanská 665, Štěnovice

Detail firmy

Jana Čvančarová
724 070 071

  • směny

    Nepřetržitý provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 120,- Kč

Náplň práce: kontrolní činnost objektu, obsluha vrátnice
Požadujeme: základy práce na PC, spolehlivost, samostatnost, zdravotní způsobilost, výpis z rejstříku trestů, praxe v oboru výhodou
Nabízíme: zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti, pracovní poměr na dobu neurčitou, pracovní doba - nepřetržitý provoz (12-ti hod. služby den/noc), odpovídající mzdové ohodnocení
Nástup: ihned, telefonický kontakt po-pá 8:00 až 14:30, osobně se dostavit na adresu U Trati 33, Plzeň.