Práce Nabídka zaměstnání

konstruktér

ETD TRANSFORMÁTORY a.s.

Zborovská 54, Plzeň

David Beneš

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 31 000,- Kč

Životopisy prosíme na adresu: david.benes@etd-bez.cz
Náplň práce:
- Tvorba výrobní dokumentace aktivních částí transformátorů. Hlavně uzly vinutí a vývody VN / NN.
- Samostatná konstruktérská činnost, posuzování možností řešení
- Řešení problémů ve výrobě a následné promítnutí řešení do KD
- Postupné zavádění nových efektivních systémů práce
- Parametrické modelování v 2D / 3D CAD
Požadujeme:
- SŠ technického směru
- Orientace ve výkresové dokumentace
- znalost RJ
- Práce s MS Office, 3-D konstrukční systémy (PLM ...)
Nabízíme:
roustoucí a dynamickou společnost, odměny za výkon, benefity, další vzdělávání, příspěvek na penzijní připojištění, závodní stravování, příspěvek na dopravu, roční odměny.