Práce Nabídka zaměstnání

operátoři v elektrovýrobě

Murr CZ, s.r.o.

Průmyslová 762, Stod

Kasová Kamila, Bílý Ondřej, Bc.
377 597 940

  • směny

    Dvousměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 22 500,- až 29 500,- Kč

Místo výkonu Průmyslová 762, Stod.
Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek.
uchazeč musí splňovat: schopnost práce ve dvousměnném provozu (6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00), manuální zručnost, základní znalost ovládání PC (Windows), projít vstupním testem.Výhodou je zkušenost s letováním či jiná praxe v elektrotechnické výrobě.
Nabízíme: dotované stravování, možnost autobusové dopravy nebo příspěvek na dopravu.