Práce Nabídka zaměstnání

operátoři v elektrovýrobě

Murr CZ, s.r.o.

Průmyslová 762, Stod

Kamila Kaasová
377 597 597

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 25 500,- až 30 500,- Kč

Místo výkonu Průmyslová 762, Stod.
Náplň práce: letování, montáž, vstřikovací lisy, balení, zalévání, potisk, elektrické zkoušení, osazování součástek, navíjení transformátorů
Práce ve dvousm. provozu (6:00 – 14:00 a 14:00 – 22:00), občasně noční směny
Výhodou praxe v letování či zkušenosti z elektrovýroby
Nabízíme: náborová odměna, vánoční prémie, věrnostní odměny, dotované stravování a doprava, příspěvek na penzijní připojištění
Kontakt: Kaasová Kamila, tel.: 377 597 597, e-mail: personalni@murrelektronik.cz; nebo osobně na adrese: Průmyslová 762, Stod od 8 do 15:30 hod.