Práce Nabídka zaměstnání

personalista/personalistka

invelt - elektro s.r.o.

U Školky 357, Plzeň

Životopis: lucie.krcmova@invelt.cz
377613160
  • vztah

    Pracovní poměr - zkrácený úvazek

  • směny

    Pružná pracovní doba

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 20 000,- až 25 000,- Kč

Skupina INVELT GROUP poskytuje komplexní dodávky a služby pro energetiku v ČR i ve světě. Do našich řad právě otevíráme pracovní příležitost na pozici:
Personalistka
Náplň práce

Náplň práce
o Samostatné vedení personální agendy
o Zpracování dat v systému Avensio a jejich aktualizace
o Organizace školení zaměstnanců, zdravotních prohlídek
o Nábor zaměstnanců
o Příprava podkladů pro mzdy vč. ročního zúčtování daní pro externí mzdovou účetní

Nabízíme
o Samostatnou pozici personalistky na částečný úvazek 4-6 hod, s pravidelnou pracovní dobou
o Silnou stabilitu zavedené české společnosti
o Možnost efektivní komunikace a řešení problémů, díky prostředí menší společnosti
o 13. plat
o 5 týdnů dovolené
o Stravenkový paušál
o Mobilní telefon

Očekáváme
o Praxe na pozici personalistky v interním HR alespoň 2 roky
o Znalost zákoníku práce a znalost vedení personální agendy zaměstnanců
o Zkušenost s náborem technických pozic výhodou
o Pro-aktivní přístup, spolehlivost, pečlivost

V případě Vašeho zájmu, zašelte prosím životopis na e-mail lucie.krcmova@invelt.cz.