Práce Nabídka zaměstnání

projektant/ka

AERS s.r.o., Blovice

Americká 54, Blovice

Detail firmy

Michaela Víchová
737 856 513

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 40 000,- až 45 000,- Kč

Projektant
Něco málo o nás
Společnost AERS s.r.o. byla založena v roce 2016 jako vývojový start-up.
Zabýváme se vývojem a výrobou akumulačních stanic, vysokokapacitních akumulačních úložišť a výkonové elektroniky v nich obsažených. Sami jsme nositelem know-how a tvůrcem HW a SW částí obsažených v našich zařízeních. V současné době hledáme nové kolegy do týmu.
Náplň práce:
- vytváření a úprava projektové dokumentace
- zpracování návrhu rozvaděčových skříní pro různé projekty
- správa technické dokumentace o projektech
- dohled při realizacích zakázek
- komunikace se zákazníky a partnery
- realizace projektů u zákazníků
Požadavky na kandidáta:
- elektrotechnické vzdělání SŠ/VŠ
- orientace v CAD systémech (AutoCAD, SolidWorks, Eplan, apod.)
- komunikativnost, pečlivost, slušné vystupování
- zodpovědnost za svěřenou práci, schopnost samostatné práce i práce v kolektivu - úzká spolupráce s kolegy
- ochota cestovat (služební cesty)
Co nabízíme:
- flexibilní pracovní dobu
- 25 dní dovolené
- možnost dále se rozvíjet a získávat zkušenosti
- práci v mladém kolektivu
- neformální pracovní prostředí
- teambuildingové akce
Nástup možný ihned.