Práce Nabídka zaměstnání

řidič/ka sk.B

OBRETA spol. s r.o., Tojice

Tojice

PROVOZ
736 156 779
  • vztah

    Pracovní poměr - plný úvazek

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    Střední odborné (vyučen)

Nástupní plat 20 000,- Kč

Jedna z nejvýznamnějších firem v oblasti plastových obalů v ČR s tradicí od roku 1992 nabízí zaměstnání Řidič dodávkového vozidla pro naši provozovnu v Nepomuku
Požadujeme: Řidičský průkaz sk. B
Náplň práce:
Rozvoz a svoz zboží dodávkovým automobilem pro ČR stálým zákazníkům na pravidelných linkách
Nabízíme:
Stabilní zázemí, přátelský kolektiv a seriózní přístup - Smlouva na dobu neurčitou a hlavní pracovní poměr, Možnost parkování doma , diety, stravenky, Celoroční vytížení, každodenní návrat na firmu, Pracovní doba Po-Pá, Víkendy vždy doma, Nástup dle dohody, Platové podmínky dohodou
Kontakt: tel: +420 736 156 779, e-mail: provoz@obreta.cz; www.obreta.cz

Zadejte vaše jméno
Zadejte komentář
Podporované formáty: doc, docx, xls, rtf, txt, xls nebo pdf
Zadejte váš email
Opište kontrolní kód
Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů.