Práce Nabídka zaměstnání

řidiči a obsluha zemědělských strojů - traktorista krmič

ALIMEX NEZVĚSTICE a.s., Žákava

Žákava

Martin Tomec
725 209 485

  • směny

    Třísměnný provoz

  • min. vzdělání

    Základní + praktická škola

Nástupní plat 23 000,- Kč

Pracovní náplň: nahánění krav na dojení, vlastní dojení a úklid dojírny, přihrnování krmení, hlídání porodů
Požadujeme: vzdělání nerozhoduje, časová flexibilita, kladný přístup ke zvířatům, praxe vítána, ale není podmínkou, ochotu pracovat ve třísměnném provozu,
Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouhodobou jistotou zaměstnání, hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou, dovolenou 5 týdnů, příspěvek na penzijní připojištění, poskytnutí stravenek
Kontakt: Ing. Tomec Martin, tel.: 725 209 485, e-mail: martin.tomec@alimex-as.cz (7 - 15:30 hodl.)