Práce Nabídka zaměstnání

vedoucí farmy - agronom

Martina Kolářová
702 200 016

  • směny

    Jednosměnný provoz

  • min. vzdělání

    ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Nástupní plat 80 000,- Kč

Bio farma přijme vedoucího farmy - agronoma
Místo výkonu práce: Horní Bělá čp. 137 , 331 52
NÁPLŇ PRÁCE: řízení rostlinné výroby a kontrola agendy zemědělského provozu, obhospodařujeme cca 2000 orné půdy a cca 300 ha travních porostů, moderní farma, stroje a zázemí
NABÍZÍME: nadstandartní mzdové podmínky: 80.000,-Kč/měsíčně, služební automobil plně k dispozici, notebook a telefon, 25 dní dovolené, možnost bydlení na farmě, příspěvek na stravování, zaškolení na BIO a stálý přístup k potřebným informacím, možnost osobního rozvoje
POŽADUJEME: kladný vztah k přírodě a BIO hospodaření, praxe v oboru, německý jazyk aktivně (komunikace s poradcem ze SRN), nástup možný ihned
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: odměny, možnost ustájení vlastního koně
Kontakt:
Pan Vladislav Němeček
Žádost, životopis možno zaslat na email: nemecek@agrocentrum.cz
tel.: 777 670 070

www.biobela.cz
www.biovstis.cz