Amigos Angels se zhostili své párty se ctí

Jak jsme již avizovali, v sobotu 17. listopadu proběhla v Amigos Cocktail & Music baru na Americké třídě andílkovská párty. Otěže v rukou totiž mělo všech 7 Amigos Angels. Celý večer obsluhovali a bavili hosty. Večer měl ovšem podtext charitativní akce, a tak jak při vstupu, tak při módní p...

weby na míru UNIWEB

Jak jsme již avizovali, v sobotu 17. listopadu proběhla v Amigos Cocktail & Music baru na Americké třídě andílkovská párty. Otěže v rukou totiž mělo všech 7 Amigos Angels. Celý večer obsluhovali a bavili hosty.

Večer měl ovšem podtext charitativní akce, a tak jak při vstupu, tak při módní přehlídce internetového obchodu Queenshop.cz mohli účastníci večera přispět na dobrou věc. Přesněji řečeno na občanské sdružení David a Goliáš, které se stará o handicapované děti. Z rukou andílků převzala nakonec šek na 20 tis. Kč Miss Plzeň 2011 a zároveň patronka sdružení Michaela Gleissnerová.

Křtily se fotografie Tváře Amigos 2012 Martiny Hejdukové a také kalendář Amigos Coctail & Music baru 2013, ve kterém můžete vidět právě Amigos Angels a který je volně v prodeji.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
po 19.11.2012 13:49
0 +
 
ČNSO Mendoza - Grammy night

Hlavní zprávy

 

Renault Captur - Renault bez čekání
uniweb weby