Chcete získat zvýhodnění až 40 000 Kč na nové vozy Volkswagen a navíc servis na 5 let? Využijte akce od Car Point Domažlice

Akce Úvěr CHYTŘE s bonusem až 40 000 Kč na ceny vozů VW a servis na 5 let navíc. To vše získáte u autorizovaného prodejce Car Point Domažlice. Akce platí do odvolání.


Patří vozy Volkswagen mezi vaše oblíbené značky vozů a momentálně se po nějakém poohlížíte? Pak využijte akci autosalonu Car Point Domažlice. Při financování vozu úvěrem CHYTŘE od Volkswagen Financial Services získáte okamžité cenové zvýhodnění až 40 000 Kč (dle modelu) a servis na 5 let / 60 000 km.

Úvěr CHYTŘE na nově objednané i skladové vozy VW

  • Možnost dalšího zvýhodnění 100 000 Kč pro podnikatele u modelů Passat Variant, Arteon a Arteon Shooting Brake. 

  • Servis na 5 let u Úvěru s bonusem platí při nájezdu do 60 000 km (varianta Service). Podívejte se také na možnosti dalších servisních balíčků.

  • Akce se vztahuje na nově objednané i skladové vozy Volkswagen a platí do odvolání.

  • Akci nelze kombinovat s cenovým zvýhodněním u Protiúčtu.

Obraťte se na profíky z Car Point Domažlice

Na českém trhu působí autosalon Auto Car Point již od roku 2003, kdy se stal autorizovaným prodejcem vozů Volkswagen, AUDI, SEAT, a Cupra. Také autorizovaným servisem těchto značek včetně tuzemské značky ŠKODA. Od roku 2021 je autosalon také autorizovaným prodejcem vozů Volkswagen, autorizovaným servisem pro vozy Volkswagen osobní i užitkové a ŠKODA. 

Servis i prodej provozuje v moderním zázemí a splňuje náročná měřítka koncernu VW. Od ledna 2021 pro vás zahájili prodej prověřených, zánovních, předváděcích vozů pod značnou CARPOINT Exclusive. Zastavte se v Car Pointu vybrat si nový, či ojetý vůz nebo si domluvit prohlídku i opravu vašeho stávajícího vozu.

Chcete vědět víc? Kontaktujte autosalon Car Point Domažlice na níže uvedených kontaktech!

CAR POINT Domažlice

Adresa: Masarykova 570, 344 01 Domažlice
Telefon
: +420 379 775 611
Email
: info@carpoint-domazlice.cz
Instagram
: carpointdomazlice
Web
: https://www.carpoint.cz/cz/home/

Zdroj fotografie: https://www.volkswagen.cz/akce-financovani/zvyhodneni


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
Auto CB - Nová Škoda Kodiaq

Hlavní zprávy

 

Auto CB - Nová Škoda Kodiaq