Ford Mustang Mach-E přijíždí

Ford Mustang Mach-E přijíždí s vylepšenými asistenčními systémy a rozšířenou výbavou.


Prodává se osmkrát lépe než Mustang se spalovacím motorem. Ford Mustang Mach-E se stává ještě přitažlivější volbou pro řidiče přecházející na elektrický pohon. Přináší rozšířené asistenční funkce spolu s novými komfortními a designovými prvky.

Mustang Mach-E je nyní standardně vybaven inteligentním automatickým tempomatem 2.0, který s využitím údajů z navigačního systému a přední kamery reguluje rychlost jízdy nejen podle dopravních značek, ale i s ohledem na blížící se zatáčky a křižovatky.

Zároveň došlo ke zvýšení nejvyšší přípustné hmotnosti přívěsu z 1000 na 1500 kg. Tento údaj se vztahuje na Mustang Mach-E s 91kWh akumulátorem.

Přibližně 80 procent majitelů Mustangu Mach-E přichází k Fordu od jiných automobilových značek. První elektrický člen rodiny Mustang zároveň v prodejních číslech překonává svého staršího sourozence se spalovacím motorem v poměru 8:1.

„Mustang Mach-E byl od začátku vyvíjen tak, aby získal charakter a dynamiku našeho legendárního sportovního modelu Mustang. Nyní jsme první Mustang s karoserií SUV udělali ještě lákavějším pro stále rostoucí počet zákazníků připravených přidat se k elektrické revoluci,“ řekl Martin Sander, generální ředitel Ford Model e pro Evropu.

Zákazníci Mustangu Mach-E mohou ode dneška vybírat ze širší nabídky variant a možností personalizace. Výbava Premium, která byla dříve dostupná pouze pro modely s pohonem všech kol, je nyní nabízena rovněž pro modely s pohonem zadních kol a volitelným 91kWh akumulátorem. Obsahuje 19palcová kola z lehké slitiny, adaptivní LED světlomety s funkcí neoslňujících dálkových světel, v osmi směrech elektricky seřiditelná přední sedadla a červené brzdové třmeny v kombinaci s černými detaily exteriéru.

Pro celou modelovou řadu Mustang Mach-E jsou nově k dispozici také výrazné barvy modrá Vapor a šedá Carbonized, stejně jako dva nové vzory kol z lehké slitiny.

Poznámka redakce: pokud plánujete nákup nového vozu a hledáte tip na nejlevnější nová auta v České republice skladem (bez ohledu na značku vozu), pokračujte na stránku Nejlevnější nová auta v ČR.

Fotogalerie
The Loop Jazz Club

Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
The Loop Jazz Club

Hlavní zprávy

 

ČEZ - Čistá energie zítřka