O areálu Intermilku už v březnu

Ekologický audit karlovarské mlékárny Intermilk, který zadal tamější magistrát, bude ukončen nejpozději první týden v březnu. Potvrdil nám to karlovarský primátor Zdeněk Roubínek.


Ekologický audit karlovarské mlékárny Intermilk s.r.o., který zadal tamější magistrát, bude ukončen nejpozději první týden v březnu. Potvrdil nám to karlovarský primátor Zdeněk Roubínek.
    Teprve na základě tohoto auditu se radnice, která nedávno areál zkrachovalé mlékárny koupila za 32 miliónů korun, rozhodne, zda tam vybuduje plánovaných 197 nájemních bytů anebo zda prostory využije ke komerčním účelům. Pokud by ekologizace areálu vyšla na více než 20 miliónů, museli bychom už přemýšlet o tom, jak tyto peníze včetně kupní ceny dostat zpět, řekl Roubínek.


Komentáře

Váš komentář článku...

Zadejte vaše jméno
Zadejte váš email
Zadejte komentář
ARCHIV ZPRÁV
so 02.03.2002 07:47



0 +
 
Nová škoda Enyaq

Hlavní zprávy

 

Čištění klima Chraňte sebe a své milované